Banner

حسن‌زاده: آقای تاج هیچ دخالتی در پرونده‌های قضایی فدراسیون ندارند

اسماعیل حسن‌زاده رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در مورد صحبت‌های مهدی تاج و رسیدگی به پرونده علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس صحبت کرد...

به گزارش مدال، اسماعیل حسن‌زاده  در مورد پرونده علیرضا بیرانوند و شائبه‌هایی که برخی در آن مطرح کرده‌اند، گفت: من شب گذشته هم در دو برنامه تلویزیونی چارسوی لیگ شبکه خبر و برنامه ورزشگاه شبکه ۳ توضیح دادم که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به عنوان رکن قضایی وظیفه خود را در این پرونده انجام می‌دهد.
وی تاکید کرد: در سال‌های گذشته چه در زمان ریاست کفاشیان و چه در زمان آقای تاج هیچ کدام از روسای فدراسیون فوتبال دخالتی در کار‌ها و پرونده‌های قضایی فدراسیون نداشتند. اگر هم مهدی تاج صحبتی در مورد بیرانوند انجام داده معنایش دخالت در رکن قضایی فدراسیون نیست. من همین امروز هم با مهدی تاج رئیس محترم فدراسیون فوتبال صحبت کردم و پرسیدم آیا بحث و نظری در مورد این پرونده دارد که ایشان تاکید کردند هیچ دخالتی در پرونده‌های قضایی ندارم و مطابق ضوابط و مقررات در این پرونده هم مثل سایر پرونده‌ها عمل شود.
رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با اشاره به عذرخواهی بیرانوند و باشگاه پرسپولیس گفت: عذرخواهی بیرانوند و باشگاه قطعا در صدور رای تاثیرگذار خواهد بود. همانطور که در پرونده‌های دادگستری ابراز ندامت و دلجویی می‌تواند در صدور حکم تاثیرگذار باشد، اما ریاست محترم فدراسیون فوتبال موکدا تاکید کرد که دخالتی در امور قضایی نخواهند داشت و توصیه‌ای هم در این مورد نداشتند و او هم خواستار اجرای دقیق مقررات بر اساس ضوابط و آیین‌نامه‌ها بودند و اصلا بحث تبعیض و دخالتی در امور قضایی فدراسیون مطرح نیست.

بیشتر بخوانید:

واکنش سرپرست استقلال به ماجرای بیرانوند/زرینچه: قانون براشخاص مقدم است

تگ ها


اسماعیل حسن زاده کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال علیرضا بیرانوند پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال