حسن زاده:افتخار مى كنم كه روستا زاده هستم

رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره مصاحبه صبح امروز خود توضیحاتی داد....

رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره مصاحبه صبح امروز خود توضیحاتی داد.

رييس كميته انضباطى فدراسيون فوتبال با انتقاد از واكنش هاى صورت گرفته نسبت به مصاحبه امروزش گفت: بنده هرگز به مردم شريف شهرستان هاى ايران توهينى نكرده‌ام و هميشه به شهرستانى بودنم افتخار مى كنم.

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال، اسماعیل حسن زاده در خصوص گفت و گوى رادیویى صبح امروز گفت:بنده طبق درخواست مسئولین یک برنامه رادیویى صبح امروز گفت و گویى در خصوص موضوعات مرتبط با حوزه فوتبال در روزهاى گذشته بودم.  مجرى برنامه سوالى در خصوص اظهارنظر یکى از بازیکنان در فضاى مجازى پیرامون بنده پرسید و من در پاسخ گفتم: ورود رسانه ملى به اینگونه  مسائل شایسته نیست. رادیو و تلویزیون که برنامه هاى آنها با هزینه و سرمایه ملى ساخته مى شوند باید به اصلاح فضاى فرهنگى جامعه کمک کنند اما اینگونه مسائل و سوالات حاشیه اى چه کمکى به فوتبال مى کند؟

رییس کمیته انضباطى اضافه کرد:در ادامه گفتم متاسفانه وقتى یک جوان به تازگى از شهرستان مى آید ، وارد فوتبال مى شود و مطرح مى شود برخى از رسانه ها به سراغ اینگونه بازیکنان مى روند و با سوالات حاشیه اى از آنها علیه مربى ، مدیر یا فلان مسئول مصاحبه مى گیرند و برایشان حاشیه ایجاد مى کنند.

حسن زاده اضافه کرد:شاهد واکنش هاى نادرست و اظهارات بى ربطى در این خصوص هستیم اما حقیقت این است که متاسفانه دوستانى که چنین واکنشى نشان دادند قطعا این مصاحبه را نشنیده اند. درخواست من این است که ابتدا صحبت هاى من را بشنوند و بعد اظهار نظر کنند. البته مى دانیم خیلى از این دوستان به دلیل برخوردها و احکام کمیته انضباطى که در مورد ایشان صادر شده از بنده و همکارانم عصبانى هستند که در این فرصت ها چنین واکنشى نشان مى دهند. 

رییس کمیته انضباطى فدراسیون فوتبال در پایان گفت:همیشه به شهرستانى بودن خودم افتخار کرده ام و حتى افتخار مى کنم که روستازاده هستم. قطعا این مسئله هیچ تفاوت و اهمیتى ندارد، بلکه مثال من در این مصاحبه معنى و مفهوم دیگرى داشت. به هر ترتیب امیدوارم هر فردى که مى خواهد در این خصوص اظهار نظر یا موضع گیرى داشته باشد ابتدا در جریان اصل موضوع و اظهارات بنده قرار بگیرد تا از دایره انصاف خارج نشود.