حسن‌زاده: امیدواریم رای بیرانوند عادلانه باشد

اسماعیل حسن‌زاده رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در مورد جلسه رسیدگی به پرونده علیرضا بیرانوند دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس و زمان صدور حکم صحبت کرد...

به گزارش مدال، اسماعیل حسن‌زاده رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: جلسه رسیدگی امروز انجام شد و صحبت های بیرانوند را شنیدم. فیلم را دیدم و امروز رای صادر خواهد شد و به دبیرکل محترم ارائه می شود تا رای ابلاغ شود.
وی ادامه داد: رای باید تایپ شود و به امضای دبیرکل محترم برسد. بعد از آن این رای ابلاغ خواهد شد و مشکلی از این بابت وجود ندارد.
حسن‌زاده درباره دفاعیات بیرانوند هم خاطرنشان کرد: ما صحبت‌های او را شنیدیم و بر همین اساس رای صادر شد. البته قانون اجازه نمی‌دهد قبل از ابلاغ رای درباره آن صحبت کنیم. بعد از اینکه رای تایپ شود و به امضای دبیرکل برسد این رای ابلاغ خواهد شد و مشکلی از این بابت وجود نخواهد داشت.
رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در پایان افزود: تجربه نشان داده که هرگاه رای درباره تیم‌های بزرگ و رنگی کشور صادر شده برخی به له یا علیه آن رای صحبت می‌کنند. ما عذرخواهی این بازیکن، عذرخواهی باشگاه پرسپولیس و فیلم را در نظر گرفتیم و رای را صادر کردیم. امیدوارم این رای عادلانه باشد.

اخبار مرتبط:

حسن‌زاده: رای بیرانوند امروز صادر خواهد شد/ ویدیو

تگ ها


پرسپولیس علیرضا بیرانوند اسماعیل حسن زاده کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال لیگ برتر فوتبال ایران علیرضا بیرانوند پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال