حسن‌زاده: با احمدزاده برخورد شدیدی می‌شود

رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: با خاطیان شهرآورد نودم برابر با آیین‌نامه انضباطی فدراسیون فوتبال برخوردی شدید و قاطع انجام خواهیم داد....

رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: با خاطیان شهرآورد نودم برابر با آیین‌نامه انضباطی فدراسیون فوتبال برخوردی شدید و قاطع انجام خواهیم داد.

به گزارش مدال، اسماعیل حسن‌زاده اظهار داشت: فرشاد احمدزاده بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس که آغاز کننده درگیری در شهرآورد امروز بود با دستور موقت کمیته انضباطی محروم شد.

وی افزود: به طور حتم با این بازیکن برخورد بسیار شدیدی صورت خواهد گرفت چرا که رفتار خوبی را در این جدال از خود به نمایش نگذاشت.

رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تصریح کرد: شهرآورد ویترین مسابقات لیگ برتر است و بازتاب بین‌المللی دارد و میلیون‌ها نفر آن را به صورت مستقیم تماشا می‌کنند. چنین رفتارهایی زیبنده فوتبال ایران نیست.

وی تاکید کرد: اگر این برخوردها به اتفاقاتی منجر شود که نتوان آن را کنترل کرد، عوارض نامطلوبی حتی در سطح جامعه خواهد داشت.

رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در پایان گفت: کمیته انضباطی منتظر گزارش‌های عوامل مربوط به شهرآورد است و این احتمال وجود دارد تصمیات دیگری گرفته شود.

اخبار مرتبط:

اولین پس لرزه دربی؛ بازیکن پرسپولیس تا اطلاع ثانوی محروم شد

تگ ها


دربی 90 فرشاد احمد زاده پرسپولیس استقلال اسماعیل حسن زاده آرای کمیته انضباطی استقلال-پرسپولیس ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال