حسن‌زاده: صحبت‌های ملکی اساسی‌ترین محور رأی ما در مورد سوپرجام بود

رییس کمیته انضباطی میگوید، صحبتهای نماینده باشگاه استقلال در جلسه قبل از بازی بیشترین تأثیر را بر رأی کمیته انضباطی گذاشته است ......

رییس کمیته انضباطی می‌گوید، صحبت‌های نماینده باشگاه استقلال در جلسه قبل از بازی بیشترین تأثیر را بر رأی کمیته انضباطی گذاشته است.

به گزارشمدال،  اسماعیل حسن‌زاده، رییس کمیته انضباطی اظهار کرد: در فصل جدید و در هفته‌های اول و دوم مسابقات از نظر کیفی و کمی ما را خوشحال کرد. تعداد پرونده‌ها کم بود و دو مورد فقط تخلف تماشاگران داشتیم اما در هفته سوم اتفاقات ناخوشایندی داشتیم. بخشی از این تحرکات در ورزشگاه‌ها رنگ و بوی فوتبالی نداشت. کانون‌های هواداری باشگاه‌های پرهوادار تلاش کردند که آن بخش غیرفوتبالی ماجراهای ورزشگاه‌ها را کنترل کنند.

حسن‌زاده در مورد بازی سوپرجام هم گفت: رأی ما در بحث سوپرجام در چهار صفحه منتشر شد و ما تمام جزئیات را در سایت فدراسیون آوردیم. بعد از اعتراض باشگاه استقلال نسبت به رأی کمیته انضباطی، کمیته استیناف رأی ما را تشدید کرد و علاوه بر نتیجه بازی، استقلال را جریمه نقدی کرد. وقتی که اراده رسمی باشگاه مبنی بر عدم شرکت احراز شد، اساسی‌ترین محوری که ما را به یقین رساند که این رأی را صادر کنیم، صحبت‌های نماینده باشگاه استقلال یعنی ملکی در جلسه قبل از سوپرجام مبنی بر  اعلام عدم حضور باشگاه استقلال در بازی سوپرجام بود.

او که در برنامه ورزش و مردم صحبت می‌کرد، صحبت‌های خود را این‌گونه ادامه داد: این رأی قطعی است و باید اجرا شود. اگر سازمان لیگ اراده می‌کرد که خسارات وارده به اسپانسر را طلب کند، آن را هم در جریمه می آوردیم اما سازمان لیگ نخواست. این عین قانون است. ما استقلال را سه بر صفر بازنده کردیم.

تگ ها


فوتبال