Banner

حسن‌زاده: پرونده بیرانوند در نوبت رسیدگی است

اسماعیل حسن‌زاده رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مدعی شد پرونده شکایت تراکتور از علیرضا بیرانوند در نوبت رسیدگی است....

به گزارش مدال، اسماعیل حسن‌زاده رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در گفت‌وگویی رادیویی صحبت‌هایی را در رابطه با آخرین وضعیت پرونده‌های جاری انضباطی فوتبال ایران مطرح کرده است.
حسن‌زاده در باره احکام دو هفته نخست لیگ برتر گفت: به احضارها و پرونده‌های هفته‌های اول و دوم رسیدگی کردیم و احکام مربوطه صادر شده است.در پرونده انتقادها و اعتراض‌ها به توپ‌های لیگ برتر تذکرها و توبیخ‌ها و احکام لازم صادر شده است.
وی همچنین در رابطه با حواشی رخ‌داده در برخی نشست‌های خبری مدعی شد: اگر سرمربیان لیگ برتری مثل آقای استراماچونی در کنفرانس‌های مطبوعاتی شرکت نکنند و عذر و بهانه پرواز نداشته باشند و نماینده به جای خودشان نفرستند این باشگاه‌شان است که جریمه می‌شود.
حسن‌زاده در رابطه با سخت‌گیری‌های کمیته انضباطی در فصل جاری افزود: امسال خیلی سفت و سخت به خطاهای خطرناک بازیکنان در داخل زمین، اعتراض‌های شدید و فحاشی‌های داخل زمین توسط بازیکنان و لب‌خوانی از روی تصاویر تلویزیونی با کمک شبکه‌های اجتماعی و ویدیوهایی که به صورت وسیع پخش می‌شود به عنوان مدعی العموم ورود می‌کنیم و برای همه تخلفات جریمه و محرومیت در نظر می‌گیریم.
رئیس کمیته انضباطی درباره حرکت بیرانوند و شکایت تراکتور از وی عنوان کرد: در این باره پرونده‌ای تشکیل داده‌ایم اما هنوز دادرسی آغاز نشده است. در کمیته انضباطی بیرانوند حکم قبلی تعلیقی ندارد اما از حکم بیرانوند در کمیته اخلاق خبر ندارم که آیا این حکم تعلیقی بوده یا خیر.

بیشتربخوانید:

خبر عجیب از باشگاه پرسپولیس: قرارداد بیرانوند رسمیت ندارد!

اخبار مرتبط:
اظهار نظر عجیب فتاحی در رابطه با بلیت‌فروشی دربی

تگ ها


اسماعیل حسن زاده رئیس کمیته انضباطی اخبار بیرانوند محرومیت بیرانوند حواشی نشست های خبری اخبار استراماچونی علیرضا بیرانوند آندره آ استراماچونی فوتبال