حسن یزدانی: امسال هم طلای جهان را می خواهم

قهرمان کشتی آزاد جهان گفت: هدفی جز قهرمانی در مسابقات جهانی صربستان ندارم....

به گزارش "ورزش سه"، حسن یزدانی بعد از حدود ۱۰ ماه بار دیگر در لیگ برتر روی تشک رفت و نشان داد که همچنان می تواند تمام رقبای خود را همچون گذشته و قبل از مصدومیت با صلابت کامل از پیش رو بردارد.


این ستاره کشتی ایران که این روزها به همراه سایر ملی پوشان در اردوی تیم ملی حضور دارد و خودش را برای حضور در مسابقات جهانی ۲۰۲۰ آماده می کند، درباره شروع اردوها به سایت فدراسیون گفت: از اینکه دوباره در خانه کشتی و اردوهای تیم ملی حاضر شدم خوشحالم.به خاطر شیوع ویروس کرونا،کشتی ۷ ماه تعطیل بود و ما به صورت انفرادی تمرینات خود را انجام می دادیم، خوشبختانه در شرایط آمادگی جسمانی و فنی خوبی قرار دارم و امیدوارم در این مدت کوتاه تا رقابت های جهانی نیز  زیر نظر کادر فنی به آمادگی کامل برسم.


او درباره حضورش در لیگ برتر هم افزود: لیگ کمک خوبی به کشتی گیران جه از لحاظ مالی و چه از لحاظ آمادگی حضور در مسابقات کرد و من نیز با برگزاری یک مسابقه شرایط خود را سنجیدم. سوت مسابقه باعث می شود که کشتی گیر ۲۰ روز جلو بیافتد و برگزاری مبارزه و سرشاخ شدن با حریفان، در آماده سازی یک کشتی گیر بسیار مؤثر است.


دارنده مدال طلای المپیک در مورد شرایط برگزاری اردو عنوان کرد: فدراسیون همه شرایط را برای ما مهیا کرده و ما با رعایت پروتکل های بهداشتی و به صورت قرنطینه به تمرینات خود می پردازیم و هیچ کس حق خروج از اردو را ندارد.


مدعی اصلی قهرمانی در وزن ۸۶ کیلوگرم مسابقات جهانی کشتی آزاد گفت: هدفی جزء قهرمانی در مسابقات پیش رو ندارم و تمام تلاش خود را در این راه خواهم کرد و از مردم عزیز ایران می خواهم که برای موفقیت کشتی گیران در عرصه های پیش رو دعا کنند.

تگ ها


حسن یزدانی آزاد کشتی