حسن یزدانی قادر به انتقام گرفتن از تیلور است

آزادکار عنوان‌دار بلاروسی و دارنده ۴ مدال برنز رقابت‌های جهان معتقد است حسن یزدانی می‌تواند انتقام شکستش را از دیوید تیلور بگیرد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، «علی شعبان‌اف» که ۴ مدال برنز جهان را در اوزان ۷۴ و ۷۹ کیلوگرم در کارنامه قهرمانی خود دارد گفت: ۲ سال است به وزن ۸۶ کیلوگرم آمدم و می خواهم با تمرینات بیشتر، به موفقیت دست یابم.

وی ادامه داد: هم اکنون تمرینات خود را زیر نظر ایوان یانکوفسکی انجام می‌دهیم که چندی قبل هم تیمی ما بود و هم اکنون به عنوان سرمربی با ما کار می کند.

شعبان اف در مورد یانکوفسکی گفت: به نظرم او با موفقیت از پس وظایف خود بر می آید و آینده بسیار خوبی در مربیگری خواهد داشت.

وی در مورد عملکرد خود در مسابقات جهانی سال ۲۰۱۹ گفت: برای اولین بار بود که در مسابقات جهانی در وزن ۸۶ کیلوگرم به میدان رفته بودم. البته چون از وزن ۷۹ کیلوگرم به وزن ۸۶ کلیوگرم صعود کرده بودم نیاز داشتم افزایش وزن داشته باشم تا بتوانم در این وزن جا بیافتم. فکر می کنم این کار یک و نیم تا دو سال طول بکشد.

دارنده مدال نقره بازی های اروپایی در وزن ۸۶ کیلوگرم در مورد حضور در المپیک گفت: ابتدا باید سهمیه این وزن را کسب کنم و پس از آن برای موفقیت در المپیک تلاش کنم.

شعبان اف در مورد اینکه دو حریف سرسخت با نام حسن یزدانی و دیوید تیلور در این وزن حضور دارند و کدام یک را ترجیح می دهد گفت: تیلور دو بار یزدانی را شکست داده، یزدانی با تیلور مانند سایر رقبا جنگید، بلافاصله جلو رفت، فشار آورد و سعی کرد او را از پا بیاندازد، اما این تکنیک جواب نداد، زیرا تیلور در تمرینات و عملکرد از یزدانی پایین تر نیست. یزدانی از این شکست تجربه آموخته و در جدال بعدی خود متفاوت عمل خواهد کرد. من فکر می کنم او قادر به انتقام جویی از تیلور است. البته احتمال برابر برای پیروزی هر دو نیز برآورد می شود.

وی در پایان در مورد برنامه های خود خاطر نشان کرد: من تازه از ماخاچ کالا برگشته ام و در حال حاضر نیز تمرینات شخصی خود را زیر نظر انور ماگمدگاجیف انجام می دهم. در تمرینات از ناحیه شانه آسیب دیدم که امیدوارم مورد خاصی نباشد، البته برنامه ریزی تمرینات و مسابقات ما با توجه به برگزاری رقابت های جهانی در آذرماه خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

استعفای محمد بنا در نشست فدراسیون کشتی بررسی می‌شود

دبیر: بودجه ما در شان کشتی نیست

 

 

تگ ها


حسن یزدانی دیوید تیلور کشتی آزاد کشتی