حسینی: احتمالا در لیگ ترکیه می‌مانم

مدافع لژیونر تیم ملی فوتبال ایران با توجه به شباهت آب و هوایی کیش و منامه، ابراز امیدواری کرد اردوی پیش از سفر به بحرین بتواند به آمادگی بازیکنان تیم ملی کمک کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یکی از اعضای فهرست ۲۷ نفره بازیکنان تیم ملی را سید مجید حسینی مدافع سابق تیم ترابزون‌اسپور ترکیه تشکیل می‌دهد و به عنوان یکی از بازیکنان لژیونر در اردوی تیم ملی حضور دارد؛ حسینی در گفتگو با برنامه «فوتبال برتر» درباره اردوی و شرایط تیم ملی پیش از چهار بازی سرنوشت‌ساز گفت: خداراشکر اردوی خوبی است، کمی هوا اینجا گرم است و باید سعی کنیم خودمان را با این شرایط آب و هوایی وفق بدهیم؛ اما می‌گویم در این دو سه روز خیلی خوب تمرین کردیم و انشالله همه بچه‌های تیم آماده شویم تا برای بازی‌ها برویم و سربلند بتوانیم بیرون بیاییم.

مدافع تیم ملی درباره شبیه‌سازی آب و هوای کیش به بحرین گفت: صددرصد همین‌طور است؛ چون که من همین امروز چک کردم و دیدم هوای بحرین با این‌جا تقریبا یکسان است. امیدوارم این یک هفته تمرین در کیش بتواند کمک کند تا در بحرین بتوانیم یک مقدار راحت‌تر کار کنیم.

او درباره توانایی تیم ملی در کسب چهار پیروزی و صعود از گروه توضیح داد: قطعا این‌چنین است که می‌توانیم؛ من خودم به شخصه خیلی امیدوارم و باید تمام تمرکزمان را بگذاریم و جای اشتباه دیگر نیست، اما اگر همه بازیکنان خودشان باشند، صددرصد می‌توانیم صعود کنیم. فقط بحث این است که نباید احساسی شویم، چون بعضاً بازی‌های به این سبک، حریف بازی را به سوی احساسی‌شدن می‌برد اما باید خودمان را ریلکس کنیم و دچار حاشیه نشویم و روی کار خودمان تمرکز کنیم. امیدوارم که با دعای خیر مردم بتوانیم موفق شویم.

مجید حسینی درباره برنامه‌ریزی دیدارهای باقیمانده گفت: انشالله اولین بازی را امید به خدا با برد شروع کنیم و آماده شویم برای بازی‌های بعدی.

حسینی در پاسخ به شرایط میزبانی بحرین توضیح داد: ما اصلا کاری به حاشیه نداریم و تمام تمرکزمان را گذاشته‌ایم که بتوانیم در زمین خوب کار کنیم، چون باید ۹۰ دقیقه پرقدرت بازی کنیم و پشت هم باشیم و به همدیگر کمک کنیم؛ من صددرصد این باور را دارم که به عنوان تیم اول صعود خواهیم کرد.

مدافع سابق استقلال درباره شرایط قراردادش با ترابزون‌اسپور گفت: من قراردادم با باشگاه ترابزون‌اسپور تمام شده است؛ بعد اردوی تیم ملی انشالله تصمیم خواهیم گرفت. چند پیشنهاد خوب داریم اما احتمالا در لیگ ترکیه بمانم.

تگ ها


تیم ملی ایران سید مجید حسینی فوتبال ایران فوتبال