حسینی: استقلال نیاز به پوست‌اندازی داشت/ هواداران تنهایمان نگذارند

حسین حسینی دروازه‌بان استقلال در حاشیه اکران مردمی فیلم آبی به رنگ آسمان مدعی شد این تیم نیاز به پوست اندازی داشته است....

حسین حسینی دروازه‌بان استقلال در حاشیه اکران مردمی فیلم آبی به رنگ آسمان مدعی شد این تیم نیاز به پوست اندازی داشته است.

به گزارش خبرنگار مدال، حسین حسینی دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال که عصر امروز در مراسم اکران مردمی فیلم آبی به رنگ آسمان حضور یافته بود در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار مدال پاسخگوی سوالات بود.

حسینی در واکنش به سوالی در رابطه خالی شدن استقلال از بازیکنان باتجربه گفت: نظر شخصی من این است که پوست‌‍اندازی باید انجام می‌شد. بازیکنانی که به عنوان بزرگ تیم در استقلال حضور داشتند نیز از جایی آغاز کرده بودند. مباحثی مطرح شده که استقلال بازیکن بزرگ ندارد ولی یک جایی باید این پوست‌اندازی انجام می‌شد و جوانان فعلی این تیم نیز یک روزی بزرگ استقلال خواهند شد.

وی در رابطه با وضعیت فعلی استقلال گفت: در بازی‌های اخیر وضعیت خوبی داشته‌ایم و امیدوارم این وضعیت را ادامه دهیم. بازی جام حذفی مقابل فجرسپاسی برای ما بسیار مهم است و از هواداران می‌خواهم در این بازی ما را تنها نگذارند.

دروازه‌بان استقلال در رابطه با تقابل این تیم با فجرسپاسی در جام حذفی افزود: 4 بازیکن استقلال سابقه بازی در فجرسپاسی را داشته‌اند و من نیز در برق شیراز بازی کرده‌ام و در این بازی مقابل تیم شهرم قرار خواهم گرفت. فجرسپاسی تیم خیلی خوبی است و در فصل جاری نتایج خوبی گرفته و امیدوارم با کسب یک نتیجه خوب مقابل این تیم به دور بعد صعود کنیم.

اخبار مرتبط:
حسین حسینی در گفت‌وگو با مدال: استقلال به پوست اندازی نیاز داشت/ ویدئو

تگ ها


حسین حسینی استقلال بازیکنان استقلال فیلم آبی به رنگ آسمان آبی به رنگ آسمان ایران فوتبال