حسینی: اسپانیا تیم بسیار باهوش و حرفه‌ای است

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان درخصوص بازی شب گذشته در نیمه نهایی و بازی امشب فینال جام بین قاره‌ای به نکاتی اشاره کرد....

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان درخصوص بازی شب گذشته در نیمه نهایی و بازی امشب فینال جام بین قاره‌ای به نکاتی اشاره کرد.

به گزارش مدال، پیمان حسینی در ابتدا درباره بازی شب گذشته مقابل امارات گفت: بازی شب گذشته از مرحله نیمه نهایی بسیار سخت و سنگین بود. به هرحال امارات در خانه بازی می‌کرد، با این حال تماشاگران ایرانی حمایت بسیار خوبی کردند که باعث شد احساس غربت نداشته باشیم و با آرامش بازی کنیم. البته می توانستیم عملکرد بهتری هم داشته باشیم تا بازی به پنالتی کشیده نشود اما بازی بسیار نفسگیر شد و خدا را شکر که در ضربات پنالتی توانستیم بازی را ببریم و به فینال صعود کنیم.

وی ادامه داد: به هر حال حق مردم و هواداران عزیزمان این است که تیم ملی فوتبال ساحلی را در فینال ببینند، امیدوارم که امشب بازی خوبی انجام بدهیم.

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان درخصوص رویارویی امشب با اسپانیا گفت: اسپانیا تیم بسیار باهوش و حرفه‌ای است. از طرفی بازیکنان ما هم فوق‌العاده خوب هستند. قبل از اعزام که محمد مرادی را از دست دادیم و در اینجا هم محمد احمدزاده و امیرحسین اکبری دچار مصدومیت شدند. با اینکه نفرات ما کم است اما با اتحاد و همدلی که بین بچه ها وجود دارد همه جای یکدیگر را پر می‌کنند و سعی می‌کنیم در هر دقیقه ای که در زمین هستیم بهترین عملکرد خود را ارائه کنیم تا در نهایت با جام قهرمانی به کشور بازگردیم.

بیشتر بخوانید:

ایران-اسپانیا؛ فینال جام بین قاره‌ای ۲۰۱۹

 

تگ ها


پیمان حسینی تیم فوتبال ساحلی جام بین قاره ای فوتبال ساحلی فوتبال