حسینی:برای هدفی بزرگ به عمان آمده ایم

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای هدف بزرگی به عمان آمدیم و تلاش می کنیم از سد الهلال عبور کنیم ......

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای هدف بزرگی به عمان آمدیم و تلاش می کنیم از سد الهلال عبور کنیم.

سید جلال حسینی در فاصله یک روزه تا برگزاری دیدار برگشت پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الهلال  عربستان گفت: در مورد بازی می گویم که برای هدف بزرگی به اینجا آمدیم.

کاپیتان پرسپولیس در واکنش به این مسئله که بازیکنان این تیم در بازی رفت بازیکنان الهلال را زیاد می زدند اما داور به این مسئله توجهی نداشت، گفت: فکر می کنم شما بازی را ندیدید، چون الهلال بیشتر ضربه می زد تا ما. سعی کردیم بیشتر تمرین کنیم و بازی مان را انجام بدهیم. به این مسائل و سؤال های حاشیه ای توجه نمی کنیم. ما آماده هستیم و می خواهیم فردا بازی خوبی انجام بدهیم. حالا شما هر چقدر می خواهید از این سؤال ها بپرسید و به داوری ایراد بگیرید. ما کار خودمان را انجام می دهیم.

حسینی در خصوص اینکه در بازی رفت زوج او و انصاری غایب بود و بازگشت او و محمد انصاری این امیدواری را ایجاد کرده پرسپولیس گل نخورد و بتواند نتیجه را جبران کند، اظهار داشت: متأسفانه ما فرشاد احمدزاده، مهدی طارمی و حسین ماهینی را نداریم، اما من، کمال و انصاری برگشته ایم. آماده بازی سخت هستیم و درست است که در بازی رفت باختیم، اما فردا یک روز دیگر است.

وی تصریح کرد: خیلی تلاش کردیم و به اینجا رسیدیم، اما امکانات سه تیم دیگر حاضر در نیمه نهایی را به لحاظ مالی و امکانات نداریم. با سه تیم ثروتمند بازی می کنیم، اما تمام تلاش مان را خواهیم کرد. در بازی رفت نتیجه بدی گرفتیم، اما تلاش مان را می کنیم. شکست 4 بر صفر مقابل تیم خوب الهلال خیلی سخت است که جبران شویم، اما نا امید نیستیم و تلاش خواهیم کرد.

مدافع پرسپولیس در واکنش به این مسئله که آیا به نظرش با حضور او و انصاری می توان گفت خط دفاع پرسپولیس بیمه است، گفت: ما اکنون در بین چهار تیم برتر آسیا هستیم و در بازی رفت نتیجه بدی گرفتیم، اما منتظر اتفاقات هم هستیم. من، انصاری، شجاع خلیل زاده، کمال و همه بازیکنان باید سعی کنیم که از تجریبات مان در این بازی استفاده کنیم.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه اگر پرسپولیس نتواند به فینال راه پیدا کند آیا همه چیز تمام خواهد شد یا به این فکر می کنند که روز جدیدی آغاز شده و به ادامه مسابقات لیگ توجه خواهند کرد، اظهار داشت: این به خود بازیکنان باز می گردد که چگونه ریکاوری روحی شوند. فوتبال شرایط خاص خودش را دارد و بعد از این بازی ها روزهای سخت لیگ را داریم. بازی جام حذفی و بعد از آن هم دربی که روزهای سخت ما خواهد بود، اما این بازی هم بازی برای کشور است. یک بازی ملی محسوب می شود که مقابل تیمی قدرتمند انجام می دهیم و امیدوارم روز خوبی را پشت سر بگذاریم.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس AFC Champions League فوتبال