حسینی: برخی افراد می‌خواهند به پرسپولیس ضربه بزنند

سیدحلال حسینی کاپیتان پرسپولیس اعتقاد دارد شایعه‌هایی به هدف ضربه زدن به این تیم ساخته می‌شود....

سیدحلال حسینی کاپیتان پرسپولیس اعتقاد دارد شایعه‌هایی به هدف ضربه زدن به این تیم ساخته می‌شود.

به گزارش مدال، کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس تهران درباره شرایط تیمش و برگزاری اردوی ترکیه توضیحاتی را ارائه کرد.
سیدجلال حسینی، کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس تهران درباره برگزاری اردو در ترکیه بیان کرد: اردوی خیلی خوبی داشتیم و شرایط خوب بود. بازیکنان جدید به تیم مان اضافه شده بودند و فکر می‌کنم این اردو برای تیم مفید بود. گابریل کالدرون که به تازگی هدایت تیم را قبول کرده، دوست داشت بازیکنان را کنار هم ببیند.


چند روز خوب را در ترکیه پشت سر گذاشتیم
او افزود: در این چند روز با توجه به شرایط آب و هوایی تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و هدف شناسایی بازیکنان توسط کالدرون بود. شرایط و امکانات در اردو فراهم و خوب بود و مهم‌ترین موضوع کیفیت زمین بود. البته چند روز شرایط آب و هوایی بارانی می‌شد، اما شرایط عالی‌ای را پشت سر گذاشتیم.


برای لیگ نوزدهم شرایط سختی داریم، اما کالدرون مربی با تجربه‌ای است
حسینی گفت: برای لیگ نوزدهم شرایط سختی داریم، اما کالدرون مربی با تجربه‌ای است و خیلی هم تلاش می‌کنند. او سعی دارد تا به بازیکنان نزدیک شود و همه درصدد هستند تا بتوانیم مانند گذشته عملکرد خوبی داشته باشیم. هرحال شرایط سخت است و همه باید حمایت کنند تا به هدف مان برسیم.


برخی افراد درحال ایجاد شایعه هستند تا به پرسپولیس ضربه بزنند
کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس تهران در خصوص برخی شایعات که پیرامون پرسپولیس است، بیان کرد: متاسفانه برخی افراد درحال ایجاد شایعه هستند تا به پرسپولیس ضربه بزنند و ما قطعا درباره آن‌ها صحبت می‌کنیم. کالدرون درحال تلاش است و مانند همیشه هواداران ما را حمایت می‌کنند و وظیفه بازیکنان این است که خوب تلاش کنند تا تیم به موفقیت برسد. بازیکنانی هم که اضافه شدند، سابقه پوشیدن پیراهن پرسپولیس را دارند و می‌دانند به چه تیمی اضافه شدند و باید تلاش کنند تا به بالاترین حدمان برسیم.


اگر چند روز زودتر به ژاپن می‌رفتیم، قهرمان آسیا می‌شدیم
حسینی خاطرنشان کرد: از هواداران خواهش می‌کنم به حواشی توجه نکنند و کنار تیم باشند، زیرا شایعه زیاد است و می‌خواهند به پرسپولیس ضربه بزنند. امیدوارم طرفداران فریب برخی‌ افراد را نخورند و حامی تیم باشند. افرادی که درباره سفر پرسپولیس به ترکیه صحبت می‌کنند، همان کسانی هستند که بیان می‌کردند چرا پرسپولیس به این شکل به ژاپن رفته، اما باید بگویم اگر چند روز زودتر به ژاپن می‌رفتیم، قهرمان آسیا می‌شدیم.


خدا را شکر مردم می‌دانند دیگر تیم‌ها چه وضعیتی دارند و چه پول‌هایی را خرج می‌کنند
وی ادامه داد: آن‌ها کسانی هستند که هدایت می‌شوند تا برخی صحبت‌ها را مطرح کنند. خیلی از تیم‌ها خیلی از کار‌ها را انجام می‌دهند و هدف شان این است با صحبت‌هایی که علیه پرسپولیس انجام می‌دهند، آن‌ها را خنثی کنند. خدا را شکر مردم می‌دانند دیگر تیم‌ها چه وضعیتی دارند و چه پول‌هایی را خرج می‌کنند، اما برای پرسپولیس شرایط سخت است و از فردا کنار هواداران هستیم تا بجنگیم و آماده شروع لیگ شویم. برخی از آدم‌ها به دنبال فریب هواداران هستند و باید با آن‌ها بجنگیم. به هواداران می‌گویم برخی از آدم‌ها درحال افزایش تنش و خراب کردن جو هواداران و باشگاه هستند و بازهم می‌گویم از طرفداران خواهش می‌کنم فریب آن‌ها را نخورند.


فوتبال درون تیمی هم کمک می‌کند تا مربی شناخت کاملی از بازیکنان پیدا کند
کاپیتان پرسپولیس درباره لغو ۲ - ۳ بازی تدارکاتی بیان کرد: کالدرون تصمیم گرفت به دلیل بی‌احترامی که صورت گرفت، بازی را لغو کند که تصمیم خوبی بود. ۲ بازی تدارکاتی درون تیمی خوب انجام دادیم و درست است بازی‌های تدارکاتی کمک زیادی می‌کند، اما فوتبال درون تیمی هم کمک می‌کند تا مربی شناخت کاملی از بازیکنان پیدا کند. متاسفانه همیشه این شرایط بوده است.

بیشتر بخوانید:

انتقال هاسکیچ به پرسپولیس منتفی شد