حسینی: برخی نمی‌خواهند پرسپولیس موفق شود

سید جلال حسینی درباره احتمال رفتن برانکو گفت: برانکو اگر می خواست برود اول فصل می رفت که پیشنهاد هم داشت....

سید جلال حسینی درباره احتمال رفتن برانکو گفت: برانکو اگر می خواست برود اول فصل می رفت که پیشنهاد هم داشت.

به گزارش مدال، سید جلال حسینی در گفت و گو با خبر ورزشی، درباره بازی های ایران در جام ملت های آسیا گفت:  السد و الدحیل که آن تعداد ملی پوش قطری دارند به مراتب از تیم ملی قطر قوی تر بودند. ما آنها را با دست خالی و نفرات خارجی شان بردیم.
وی در ادامه افزود: تصور می کردم ژاپن و ایران فینالیست شوند که در نیمه نهایی بهم خوردند. 
کمپ اسپایر نقش زیادی در قهرمانی قطر داشت و همه کاره آن ژاوی است. یک گروه کار بلد که سانچز هم جز آن بود حدود سه هزار فوتبالیست نوجوان قطری و خارجی را شناسایی کردند و از بین آنها نفراتی را استخراج کردند که شاکله این تیم را تشکیل می دهد. 
به قول مهدوی کیا با شعار نمی شود قهرمان شد. باید به فوتبال پایه توجه کرد ولی ما در این باره بیشتر حرف می زنیم تا عمل. 

کاپیتان پرسپولیس در ادامه گفت: ما السد را با هفت ملی پوش به علاوه ژاوی، گابی و بونجاح بردیم در حالی که چند محروم و مصدوم هم داشتیم. بونجاح ده برابر معزعلی خطرناک تر است من مقابل هر دوی آنها بازی کرده ام.
سید جلال در مورد اینکه گفته می شود به پرسپولیس نگاه ملی داشتند توضیح داد: کدام نگاه ملی. از جاهای مختلفی به ما فشار وارد کردند. کلی علیه پرسپولیس مصاحبه کردند.چوب لای چرخ تیم گذاشتند ولی با همه بی مهری ها و مشکلات به فینال رسیدیم.

وی درباره رفتن برانکو از پرسپولیس گفت: برانکو اگر می خواست برود اول فصل می رفت که پیشنهاد هم داشت. تازه پنجره بسته بود اما او ماند و مبارزه کرد.و یاد داد مبارزه کنیم. از او تشکر می کنم که ما را رها نکرد الان هم می دانم چنین نمی کند.

مطمئن هستم برانکو به الاهلی عربستان نمی رود. هواداران هم دوست ندارند او به جایی برود. با صدای بلند می گویم برخی نمی خواهند پرسپولیس موفق شود و حرف هایی می زنند که فشار روی ما زیاد شود ولی هواداران فریب آنها را  نمی خورند. هشدار می دهم اگر مصاحبه برنامه ریزی شده علیه تیم پخش  شود سکوت نخواهیم کرد.