حسینی: بهاروند باید برای بازیکنان و باشگاه‌ها ارزش قائل شود

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس به صحبتهای رئیس سازمان لیگ واکنش نشان داد. سید جلال حسینی بعد از مراسم برترینهای فوتبال در مصاحبها ......

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس به صحبت‌های رئیس سازمان لیگ واکنش نشان داد.
 سید جلال حسینی بعد از مراسم برترین‌های فوتبال در مصاحبه‌ای انتقادهایی را به نحوه انتخاب برترین‌های این دوره از مسابقات مطرح کرد اما حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ فوتبال امروز پاسخ تندی به صحبت‌های کاپیتان تیم پرسپولیس مطرح کرد.
در همین زمینه با کاپیتان تیم پرسپولیس تماس گرفتیم و حسینی در گفت‌وگویی در این خصوص گفت: من همیشه شفاف حرف زده‌ام و خود شما رسانه‌ها بهتر می‌توانید در این باره نظر بدهید. جالب اینجاست که آقای بهاروند مدعی شده من شفاف حرف نزده‌ام اما خود او مگر شفاف حرف می‌زند که انتظار شفاف حرف زدن را از من دارد؟ 
وی ادامه داد: آقای بهاروند رئیس سازمان لیگ فوتبال است و باید برای بازیکنان و باشگاه‌ها ارزش قائل شود اما تنها کسی که برای فوتبالیست‌ها ارزش قائل نمی‌شود خود آقای بهاروند است. 
کاپیتان تیم پرسپولیس اظهار داشت: بهتر است آقای بهاروند با زبان تهدید کردن حرف نزند و تهدید کردن را کنار بگذارد. قرار نیست با یکدیگر با زبان تهدید حرف بزنیم. من شفاف حرف زدم و همه کسانی که باید، متوجه حرف من شدند اما شاید او متوجه حرف‌های من نشده است و متوجه نیست چه می‌گوید. او بهتر است اسمی از کسی در صحبت‌هایش نیاورد.

تگ ها


پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال