حسینی: بهتر از پرسپولیس بودیم و بردیم

مهاجم فولاد معتقد است نمایش فنی بهتری از پرسپولیس داشتند....

به گزارش "ورزش سه"، ساسان حسینی پس از دیدار فولاد و پرسپولیس اظهار کرد: این قهرمانی نتیجه تلاش زیاد همه مجموعه باشگاه و تیم ازجمله آقا جواد نکونام، کادر فنی و بازیکنان بود. پس از بازی لیگ مقابل پرسپولیس، تمرینات و اردوی سختی در تهران داشتیم که کمک زیادی به آماده‌سازی تیم کرد و خدا را شکر نتیجه آن برد فولاد و قهرمانی در سوپر جام بود.

او ادامه داد: از روز اول که تمرینات شروع شد، همه بچه‌ها چه آنهایی که بازی می‌کنند و چه آنهایی که فرصت کمتری به دست می‌آورند، همدل و متحد بودند تا امروز جشن قهرمانی بگیریم که خدا را شکر این اتفاق هم افتاد و با عملکرد خوبی تیم ما داشت و عملکرد فنی بهتری ارائه کرد، توانستیم برنده شویم.

مهاجم فولاد خوزستان اضافه کرد: به نظرم تیم ما امروز عملکرد فنی بهتری از پرسپولیس داشت و طبق آنالیز خوب کادر فنی، منطقی بازی کرد تا این نتیجه به دست بیاید. این قهرمانی را به مردم خوب خوزستان و هواداران عزیز فولاد که در سخت‌ترین شرایط پشت تیم بودند تا این نتیجه به دست بیاید، تبریک می‌گویم.

حسینی در خصوص حضور نفرات جدید در فولاد و شرایطی که برای او وجود دارد، گفت: نفرات خوب و با کیفیتی به تیم ما آمدند که مطمئنا می‌توانند به فولاد کمک کنند. من هم بعد از حضورم در فولاد با انگیزه زیادی کار کردم و در اردوی نیم‌فصل هم با توان بیشتری تمریناتم را در کنار تیم انجام دادم تا بتوانم مورد انتظار آقا جواد کار کنم و برای فولاد مثمر ثمر باشم.

تگ ها


ساسان حسینی