حسینی: به قرعه سخت و آسان در لیگ اعتقاد ندارم

سرمربی تیم پیکان تهران ابراز امیدواری کرد تیمش شروعی خوب در رقابت های لیگ برتر بیست و یکم داشته باشد....

به گزارش "ورزش سه"، مجتبی حسینی درباره قرعه کشی رقابت های لیگ برتر بیان کرد:شخصا به قرعه سخت و آسان اعتقاد ندارم. لیگ برتر دوره ای برگزار می شود و شما در طول فصل باید با همه تیم ها بازی کنید و در این شرایط باید تیم تان به اندازه ای آماده باشد که مقابل هر حریفی بهترین عملکرد خود را ارائه بدهد. ما این قرعه را به فال نیک می گیریم و امیدواریم از شروع تا پایان مسابقات لیگ بهترین عملکرد را داشته باشیم.


وی درباره اینکه گفته می شود قرعه پیکان آسان است و شرایط برای موفقیت این تیم در هفته های ابتدایی مهیا شده، تاکید کرد: اعتقادم بر این است همه بازی ها در لیگ برتر سختی های خاص خودش را دارد. اینکه بگوییم بازی های راحتی در مقطعی از لیگ داریم، فریب خودمان است و نمی توانیم چنین حرفی بزنیم. ما باید آنقدر قدرتمند باشیم که مقابل هر تیمی شرایط را به سود خودمان تغییر بدهیم و نگاه کردن به نام حریفان در مسابقاتی که دوره ای برگزار می شود کمکی نمی کند.


سرمربی پیکان درباره اینکه در هفته های ابتدایی لیگ مقابل نفت مسجدسلیمان، ذوب آهن و تراکتور ۳ تیم سابق خودش قرار می گیرد، گفت: در هیچ مسابقه ای انگیزه شخصی ندارم و روحیاتم هرگز اینطور نیست که وقتی از یک تیم رفتم، تیمم را برای خودم به زمین بفرستم. موفقیت تیم و مجموعه پیکان در فصل جاری از هر چیزی مهم تر است؛ البته که این موضوعات حاشیه ای کار را سخت تر می کند و شاید به همین خاطر است که می گویم کارمان در مسابقات هرگز راحت نیست.


حسینی پیش بینی اش از نتایج پیکان در لیگ برتر بیست و یکم را اینطور توصیف کرد:تیم خوبی داریم و تمرینات و شرایط خوبی را هم رقم زده ایم. با وجود بودجه محدودی که داشتیم بازیکنان جوان وخوبی را به خدمت گرفتیم. تعدادی از نفرات گذشته هم حفظ شدند و در کل با تلاش هایی که مدیریت باشگاه و همکارانم در کادرفنی انجام داده اند، توانستیم تا اینجا روند صعودی مناسبی را در امر سخت افزاری و فنی ایجاد کنیم. امیدواریم در شروع رقابت ها هم با قدرت ظاهر شویم و نتایج دلخواهمان را به دست بیاوریم.

تگ ها


مجتبی حسینی پیکان تهران