حسینی: تغییرات مدیریتی اثری روی کارمان ندارد

سرمربی پیکان ابراز امیدواری کرد که هر تیمی که مستحق پیروزی در بازی فرداست، به حقش برسد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دو تیم پیکان و هوادار در یکی از دیدارهای هفته هفدهم لیگ برتر به مصاف هم می روند. هر دو تیم آخرین دیدارهای خودشان را برابر استقلال با شکست پشت سر گذاشته اند و فردا در یکی از دربی های پرتعداد پایتخت برابر هم قرار خواهند گرفت.

مجتبی حسینی سرمربی پیکان در نشست خبری پیش از بازی برابر هوادار گفت: فکر می کنم بعد از تعطیلات نیم فصل و شروع مجدد مسابقات، همه تیم ها کار خیلی سختی دارند. فکر می کنم بازی ها سخت و نفس گیر باشد. با توجه به اینکه تمام تیم ها قصد ندارند موقعیتشان را در جدول رده بندی از دست بدهند، بازی ها خیلی سخت خواهد بود.

وی ادامه داد: امیدوارم بازی فردا، یک دیدار خوب و جوانمردانه باشد و تیمی که بهتر بازی کند و عوامل بیرونی در آن تأثیر نداشته باشند و تیمی که حقش باشد، به حقش برسد.

حسینی درخصوص بازیکنان مصدوم و محروم نیز گفت: یکی دو نفر از بچه های ما مصدوم هستند اما وضعیت آنها هنوز 100 درصد مشخص نیست و فردا تکلیف آنها معلوم می شود. بازیکن محرومی هم نداریم.

سرمربی پیکان درباره اینکه آیا تغییر و تحولات در مدیریت باشگاه تأثیری روی عملکرد او دارد یا خیر پاسخ داد: این مسئله تاکنون اثر خاصی روی ما نداشته است. ما کارمان را انجام می دهیم. پیکان یک تیم بی حاشیه ای است که معمولا بعد از تغییر مدیریت نیز راه خودش را رفته است. فکر نکنم تغییر آنچنانی داشته باشیم و ما کار خودمان را انجام دهیم. ان شالله مانند همیشه از حمایت مدیرانمان برخوردار باشیم.

تگ ها


فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال