حسینی- رجب‌زاده؛ تقابل خاص اینبار روی نیمکت

مجتبی حسینی و مهدی رجب‌زاده فردا در یک قالب جدید با یکدیگر روبه رو خواهند شد....

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال پیکان تهران عصر یکشنبه در چارچوب رقابت های مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال میزبان قشقایی شیراز است.


اگرچه خودروسازان پایتخت با یک تیم از لیگ دسته اول رو به رو می‌شوند اما این مسابقه برای شاگردان مجتبی حسینی به هیچ عنوان آسان نیست. قشقایی هم اکنون صدرنشین رقابت های لیگ دسته اول است و با انگیزه ای که بازیکنان این تیم دارند، قطعا می‌توانند روز سختی را برای پیکان رقم بزنند.


نکته قابل توجه درباره بازی فردای پیکان مقابل قشقایی تقابل جالب مجتبی حسینی و مهدی رجب‌زاده است. حسینی و رجب زاده در گذشته و در تیم ذوب‌آهن با هم کار کرده‌اند. زمانی که حسینی سرمربی تیم ذوب‌آهن بود، رجب زاده به عنوان کاپیتان و بازیکن در این تیم حضور داشت.


حالا که رجب زاده اولین تجربه سرمربیگری اش را سپری می‌کند، تیم او در جام حذفی مقابل پیکان با هدایت مربی سابقش قرار می‌گیرد.


حسینی و رجب‌زاده که اولین تقابل روی نیمکت را مقابل یکدیگر خواهند گذراند، در نشست خبری امروز خود نیز به این مساله اشاره داشتند.


رجب‌زاده در این خصوص گفت: « می‌دانم بازی سختی را با پیکان داریم. تیمی که امکانات و کادر فنی خوبی دارد. شناخت خوبی از آنها دارم زیرا خودم شاگرد آنها بوده‌ام. ما هم تیم جوان و باانگیزه‌ای هستیم. برخی از بازیکنان ما سال اول است که در لیگ یک بازی می‌کنند.»


مجتبی حسینی نیز درباره تقابل با شاگرد سابق خود اینطور توضیح داد: « تا جایی که می‌دانم رجب‌زاده خیلی علاقه‌مند به مربی‌گری بود. برایش آرزوی موفقیت دارم؛ شناخت آنچنانی ندارم اما ان‌شاءالله در کارشان سال‌های سال موفق باشند.»


گفتنی است؛ دیدار پیکان و قشقایی ساعت ۱۵ روز یکشنبه در ورزشگاه دستگردی تهران برگزار می‌شود.

تگ ها


مجتبی حسینی پیکان تهران