حسینی ; روحیه جنگندگی رمز موفقیت ما برابر الاهلی است

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل ازAFC، سیدجلال حسینی در دیدار رفت الاهلی و پرسپولیس در مسقط که سرخپوشان توانستند بازی را دو بر دو مساوی کنند به دلیل محرومیت غایب بود، اما او اکنون برای بازی دوم در ابوظبی امیدوار به رهبری تیمش است تا برای نخستین بار به نیم نهایی این رقابت ها صعود کند ......

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از AFC، سیدجلال حسینی در دیدار رفت الاهلی و پرسپولیس در مسقط که سرخپوشان توانستند بازی را دو بر دو مساوی کنند به دلیل محرومیت غایب بود، اما او اکنون برای بازی دوم در ابوظبی امیدوار به رهبری تیمش است تا برای نخستین بار به نیم نهایی این رقابت ها صعود کند.

تیم فوتبال پرسپولیس با پیروزی یک بر صفر برابر لخویا قطر در بازی برگشت و صعود به جمع 8 تیم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، بهترین عملکرد خود در تاریخ این رقابت ها را ثبت کرد تا ثابت کند این نتیجه برای صعود کافی است.

حسینی اظهار کرد: شاید ما در میان پولدارترین تیم های آسیا نباشیم به خصوص که با تیم های حوزه خلیج فارس هم قابل مقایسه نیستیم ولی بدون تردید ما بزرگترین حمایت هواداران را داریم.

او ادامه داد: پرسپولیس بهترین هواداران را در فوتبال آسیا دارد، به خاطر همین حمایت ما می جنگیم. این حمایت انگیزه و عزم فوق العاده ای برای جنگیدن به ما می دهد.

کاپیتان پرسپولیس تاکید کرد: این چیزی است که ما قبلا به خاطر آن تلاش کردیم و باز هم ادامه  میدهیم.

سیدجلال حسینی بازیکنی است که بیش از ١٠٠ بازی ملی برای تیم ملی ایران انجام داده و در جام جهانی 2018 جزوی از ترکیب تیم ملی ایران خواهد بود.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال