حسینی: روزهای سخت آغاز شده است

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در فضای مجازی حرف زدن راحت است اما اگر کسی مدرکی دارد که پرسپولیس از داوریها سود کرده آن را ارائه دهد ......

 کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در فضای مجازی حرف زدن راحت است اما اگر کسی مدرکی دارد که پرسپولیس از داوری‌ها سود کرده آن را ارائه دهد.
 سیدجلال حسینی درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس، تیم ملی و ۳۶ سالگی‌اش صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید:
* وارد شدن به ۳۶ سالگی چه طعمی دارد؟
این چه حرفی است؟ من تازه ۳۲ ساله شدم! البته خارج از شوخی باید از همه دوستان و عزیزانی که تولد من را تبریک گفتند، تشکر کنم. همچنین از کی‌روش تشکر می‌کنم که در تمرین روز گذشته تیم ملی غافلگیرم کرد. زمانی که تمرین تمام شد به همراه سایر بازیکنان و مربیان برای من یک جشن تولد گرفتند که از همه آنها تشکر می‌کنم.
* البته جالب است بازیکنی مثل بیرانوند هم بعد از بازی با سپاهان به تو گفت که سید پیر نشی!
بیرانوند به من لطف دارد. او همیشه از این شوخی‌ها انجام می‌دهد. از همه دوستان که به من لطف داشتند، تشکر می‌کنم.
* مالکیت باشگاه نفت تغییر کرد. اقدامی برای پرداخت طلب‌های شما صورت گرفته است؟
باور کنید تا الان هیچ تماسی با ما گرفته نشده و همه ما منتظریم تا ببینیم آقایان چه می‌کنند. برایم جالب است با این حجم از بدهی خیلی راحت کار می‌کنند و کسیهم نمی‌تواند جلوی آنها را بگیرد. من فکر می‌کنم آنها زورشان زیاد است و طلب ما را نمی‌دهند.
 * پس تکلیف چیست؟ یعنی قرار نیست بازیکنان و مربیان طلبکار از باشگاه نفت به پولشان برسند؟
مطمئنا اگر بتوانیم از مراجع قضایی پیگیر باشیم به سراغ آنها خواهیم رفت. باید ببینیم جایی پیدا می‌شود که حق‌مان را بگیریم یا نه. اگر جایی باشد که بتوان مراجعه کنیم شک نکنید که دریغ نخواهیم کرد.
* از وضعیت پرسپولیس بگو و اینکه این روزها با اختلاف زیاد در صدر جدول قرار دارید...
بازی‌ها واقعا سخت است. کسی نمی‌تواند هیچ نتیجه‌ای را پیش‌بینی کند. ما بعد از تساوی با گسترش‌فولاد شرایط حساسی داشتیم. بعد از آن یک بازی بیرون از خانه را مقابل پیکان انجام دادیم که واقعا بازی سختی بود اما خوشبختانه آن بازی را بردیم و بعد هم سپاهان را شکست دادیم. این در حالی است که بازی جانداری مقابل این تیم داشتیم اما خوشحالم که در نهایت ۳ امتیاز بازی با سپاهان را هم گرفتیم.
* و انجام صدمین بازی برای پرسپولیس. در این باره صحبت کن...
بازی کردن برای پرسپولیس همیشه لذتبخش است و خوشحالم که توانسته‌ام هواداران را راضی کنم.
* این هفته باید به مصاف نفت آبادان بروید. شاید به نوعی این بازی یک انتقام باشد چرا که آبادانی‌ها پرسپولیس را از جام حذفی، حذف کردند؟
اسم این بازی را انتقامی نمی‌گذارم. آن بازی جام حذفی بود که شرایط خاص خودش را داشت. آن بازی تمام شد و رفت. ما حالا باید در آبادان بازی کنیم که مردمان خونگرمی دارد و واقعا مردم این شهر فوتبال در گوشت و خون‌شان است و با آن زندگی می‌کنند. مطمئنا بازی سختی خواهیم داشت. ما همه تلاش خودمان را خواهیم کرد تا با ۳ امتیاز از آبادان به تهران برگردیم اما باید در نظر گرفت که تیم نفت آبادان مهره‌های خیلی خوبی دارد و از کادر فنی سود می‌برد که به خوبی با لیگ آشناست. ما باید با آمادگی کامل به مصاف نفت آبادان برویم.
 * اما به هر حال نفت آبادان پرسپولیس را از جام حذفی حذف کرد و شاید همین مسئله انگیزه‌ها را تقویت کند؟
به هر حال حذف از جام حذفی همیشه ناراحت کننده است اما شرایط لیگ با جام حذفی فرق می‌کند. ما نمی‌توانیم احساسی تصمیم بگیریم چون کار سختی داریم و روز سختی در آبادان در انتظار ماست. امیدوارم بازی خوبی انجام دهیم اما این را هم در نظر بگیرید که نفت آبادان هم از جام حذفی حذف شده و آنها با همه توان به مصاف ما خواهند آمد.
* در این هفته‌ها برخی تیم ها مدعی هستند پرسپولیس از داوری‌ها سود برده است. به طور مثال باشگاه سپاهان بعد از باخت پرسپولیس در همین رابطه بیانیه‌ای صادر کرد...
باور کنید من بیانیه باشگاه سپاهان را ندیدم اما باید بازی‌ها را دوباره ببینید. اینطور نیست که این حرف زده می‌شود. اگر صحبت از اشتباهات داوری است که باید بگویم بیشترین ضرر را از ناحیه داوری، پرسپولیس متحمل شده است.
* اما در فضای مجازی خیلی‌ها این اعتقاد را ندارند؟
در فضای مجازی که راحت می‌شود حرف زد. اگر کسی مدرکی دارد حرف بزند وگرنه بدون مدرک زیاد می‌شود حرف زد.
* چه زمان می‌توان قهرمانی پرسپولیس را در لیگ برتر قطعی دانست؟
اینطور نیست که اینقدر راحت بتوان درباره قهرمانی حرف زد. روزهای سخت ما تازه آغاز شده است. فاصله بازی‌ها به هم نزدیک شده و این مسئله کار را سخت می‌کند. از طرفی جا دارد که از هواداران تشکر کنم که در این روزهای سخت سنگ تمام گذاشته و در سرما و گرما از ما حمایت می‌کنند. ما بازی‌های سخت داریم اما حضور هواداران برای ما یک تضمین است که بتوانیم برنده شویم.
*‌از هفته آینده هم که لیگ قهرمانان آسیا آغاز می‌شود. حریفان پرسپولیس را چطور می‌بینی؟
همه حریفان ما سخت هستند و شما در آسیا حریف آسان پیدا نمی‌کنید. تیم السد پرافتخارترین تیم قطر است و تیم نسف‌قارشی هم مثل همه تیم‌های ازبکستانی چغر و سخت‌کوش است. تیم الوصل را هم که ببینید مطمئن می‌شوید که چقدر پیشرفت کرده‌اند چون سرمایه‌گذاری خوبی برای تیم‌شان انجام داده‌اند.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال