حسینی : سخت ترین فصل فوتبالی ام بود

به گزارش مدال به نقل ازخبر آنلاین و به نقل از تسنیم نوشت: کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نباید در بازی روز دوشنبه به مسابقه الهلال و الریان توجه کنیم و مهم این است که در ورزشگاه آزادی الوحده را شکست بدهیم ......

به گزارش مدال به نقل ازخبر آنلاین و به نقل از تسنیم نوشت: کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نباید در بازی روز دوشنبه به مسابقه الهلال و الریان توجه کنیم و مهم این است که در ورزشگاه آزادی الوحده را شکست بدهیم.

سیدجلال حسینی که در بازی آخر تیمش مقابل سیاه جامگان غایب بود درباره وضعیت فعلی اش گفت: من در چند بازی به دلیل دردی که در ناحیه عضلات شکم داشتم، با شرایط سختی به میدان رفتم. قبل از بازی آخر هم با تصمیم آقای برانکو در تهران ماندم تا استراحت کنم. خوشبختانه از دیروز با تیم تمرین کردم و مشکلی برای همراهی تیمم در بازی با الوحده ندارم.

او در ادامه با ابراز امیدواری از اینکه مشکلات بازیکنان پرسپولیس برطرف شود، ادامه داد: به هر حال مسئولان باشگاه تلاش می کنند و مدیران پرسپولیس قول داده اند که به این موضوع رسیدگی کنند. ما در حال حاضر روی بازی با الوحده امارات تمرکز کرده ایم، چون این یک مسابقه مهم برای تیم ما محسوب می شود.

حسینی با اشاره به شانس پرسپولیس برای صعود از گروه D لیگ قهرمانان آسیا گفت: در حال حاضر همه چیز در اختیار ما نیست و باید دید که چه اتفاقاتی در روز آخر رقم خواهد خورد. نکته مهم این است که ما نباید به نتیجه بازی الریان و الهلال توجه کنیم و ابتدا باید خودمان در ورزشگاه آزادی الوحده را شکست بدهیم. از هواداران هم می خواهیم به ورزشگاه بیایند و امیدوارم با حضور آنها برنده شویم و به مرحله بعدی برویم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اینکه برخی معتقدند پرسپولیس در فصل جاری نیمکت قوی نداشت، گفت: ما چند بازیکن داشتیم که جدا شدند. امید عالیشاه و نوراللهی به تراکتورسازی رفتند، چند بازیکن دیگر راهی تیم های لیگ برتری شدند و ساسان انصاری هم از پرسپولیس جدا شد. به هر حال ممکن است هر تیمی با چنین شرایطی مواجه شود، ولی مهم این است که همه بازیکنان برای موفقیت پرسپولیس تلاش کردند.

او در مورد عملکردش در فصل جاری گفت: وقتی به پرسپولیس آمدم می دانستم که کار سختی دارد و تمامی بازیکنان جدید و قدیم باید خودشان را با تیم هماهنگ می کردند. من می دانستم در بزرگ ترین تیم آسیا بازی می کنم و تمام تلاشم این بود که به پرسپولیس کمک کنم. فکر می کنم امسال سخت ترین فصل فوتبالی ام بود که آن را پشت سر گذاشتم.

تگ ها


اخبار روز فوتبال