حسینی: سر خود ماده ممنوعه‌ای استفاده نکرده‌ام

پس از مثبت اعلام شدن تست دوپینگ محمد حسینی وزنه‌بردار کشورمان در مسابقات وزنه‌برداری جوانان جهان، وی در مورد مکمل‌های مصرفی در اردوی تیم جوانان صحبت کرد...

به گزارش مدال، محمد حسینی در خصوص مثبت اعلام شدن تست دوپینگش در مسابقات وزنه‌برداری جوانان جهان اظهار داشت: من خودسرانه ماده ممنوعه‌ای استفاده نکرده‌ام، تمام پودر‌ها و مکمل‌هایی که استفاده کردم زیر نظر مسئولان فدراسیون وزنه‌برداری و کادرفنی تیم جوانان بوده و ماده دیگری مصرف نکرده‌ام.

وی ادامه داد: پس از اتفاقی که برایم رخ داد، هیچ‌کدام از مسئولان فدراسیون با من تماسی نگرفتند. تا هنگامی که در اردوی تیم جوانان بودیم حدود پنج بار تست دوپینگ دادم و خوشبختانه تمام جواب‌های این آزمایشات منفی بوده، حتی مستندات آن هم موجود است. 
عضو تیم وزنه‌برداری جوانان تصریح کرد: کدام ورزشکاری حاضر می‌شود در آستانه مسابقات دوپینگ کند که من دومی باشم؟ از خودم خیلی مطمئنم که دوپینگی انجام نداده‌ام. برایم جای تعجب است چطور من که تمام آزمایشاتم در جریان اردو‌های تیم جوانان منفی بوده به یک باره تست دوپینگم در جوانان جهان مثبت اعلام شود. امیدوارم مسئولان فدراسیون وزنه‌برداری، نادو و وزارت ورزش به کمک من بیایند تا مشکلم حل شود.
حسینی در پایان تصریح کرد: امیدوارم شرایطم مانند سعید علی حسینی نشود. واقعا شرایطم خیلی ناامیدکننده است و نه تنها من بلکه هیچ ورزشکار دیگری هم دوست ندارد بیخود چهار سال از بهترین دوران ورزشی خود را در کنج خانه سپری کند.

بیشتر بخوانید:

واکنش داورزنی به حضورش در فدراسیون والیبال

تگ ها


وزنه برداری وزنه برداری جوانان جهان محمد حسینی وزنه‌برداری