حسینی: سپاهان هدفی جز قهرمانی ندارد

محمدرضا حسینی بازیکن تیم فوتبال سپاهان در مورد برنامه‌ریزی این تیم برای قهرمانی در لیگ و آخرین وضعیت مصدومیتش صحبت کرد...

محمدرضا حسینی بازیکن تیم فوتبال سپاهان در مورد برنامه‌ریزی این تیم برای قهرمانی در لیگ و آخرین وضعیت مصدومیتش صحبت کرد

به گزارش مدال، محمدرضا حسینی با اشاره با نتایج خوب سپاهان در 10 هفته گذشته و اینکه خیلی‌ها این تیم را شانس اول قهرمانی در لیگ برتر می‌دانند، گفت: خدا را شکر که از ابتدای لیگ نتایج خوبی گرفتیم و بازی‌های خوبی هم انجام دادیم، در بازی‌هایی هم که برنده نشدیم این شانس را داشتیم که به برد برسیم، ولی در فوتبال نمی‌توان در تمام بازی‌ها روی برد حساب باز کرد. ما تلاش می‌کنیم تا این روند ادامه داشته باشد و نیاز به حمایت هواداران هم داریم.

هافبک تهاجمی تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این پرسش که اصلی‌ترین رقیب زردپوشان اصفهانی برای قهرمانی چه تیمی است، تأکید کرد: نمی‌توانم از یک تیم خاص نام ببرم. در حال حاضر چهار پنج تیم دنبال قهرمانی هستند و چیزی هم قابل پیش‌بینی نیست. ما هدفی جز قهرمانی نداریم و برای رسیدن به این هدف تلاش می‌کنیم. می‌دانیم که هر بازی برای سپاهان حکم فینال را دارد و باید امسال بهترین عملکرد را داشته باشیم. من سابقه قهرمانی در لیگ برتر ندارم و امیدوارم اولین قهرمانی‌ام را با پیراهن سپاهان به دست بیاورم.
وی که در بازی با تراکتور اولین پاس گلش را در این فصل داد، درباره آخرین وضعیت خود اظهار داشت: هر اتفاقی برای من رخ دهد، خیر است. در ابتدای فصل و قبل از شروع بازی‌ها در بدترین زمان ممکن مصدوم شدم و به خاطر عمل جراحی، از میادین دور شدم. با تلاش کادر پزشکی این مصدومیت به پایان رسید و هواداران هم به من دلگرمی می‌دادند که باید از آنها هم تشکر کنم. همین‌طور از کادر فنی که برای من زحمت کشیدند. الان شرایط من بهتر شده است و تعطیلی لیگ هم باعث خواهد شد تا به شرایط ایده‌آل برسم.

بیشتر بخوانید:

رای دیدار پارس جنوبی جم و سپاهان اصفهان اعلام شد

تگ ها


سپاهان محمد رضا حسینی امیر قلعه نویی لیگ برتر فوتبال ایران