حسینی: شروع مقتدرانه لیگ برای ما اتفاق خوبی بود

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای ما اتفاق خوبی است که لیگ را مقتدرانه شروع کردیم و توانستیم نخستین ۳ امتیاز فصل را کسب کنیم ......

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای ما اتفاق خوبی است که لیگ را مقتدرانه شروع کردیم و توانستیم نخستین ۳ امتیاز فصل را کسب کنیم.

به گزارش مدال به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، سیدجلال حسینی در خصوص برتری 2 بر صفر پرسپولیس مقابل فولاد اظهار داشت: بازی بسیار خوبی بود و مهم تر از آن کسب برد در اولین دیدار لیگ بود. برای ما اتفاق خوبی است که لیگ را مقتدرانه شروع کردیم و توانستیم نخستین سه امتیاز فصل را کسب کنیم.

وی ادامه داد: امسال رقابت های لیگ برتر حساس تر شده است، چرا که تیم ها در فصل نقل وانتقالات بازیکنان خوبی را جذب کرده اند و از لحاظ قدرت به هم نزدیک شده اند. ما اصلاً نمی توانیم از الان بگوییم قهرمان هستیم و باید سعی کنیم پله به پله به دنبال کسب سه امتیاز دیدارهای مان باشیم.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص طلبش از باشگاه نفت تهران گفت: من از دو سال پیش همچنان 90 درصد طلبکار هستم و امیدوارم وزارت نفت اقدامی برای رسیدن ما به مطالبات مان انجام دهد.

حسینی در پایان در خصوص اینکه در ابتدای مسابقه در استودیوی شبکه سه حضور داشت، اما سریعاً به ورزشگاه آزادی رسید، عنوان کرد: سعی کردم هر چه زودتر خود را به ورزشگاه برسانم و کنار بچه ها باشم و بازی را ببینم.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال