حسینی شکست ناپذیر مقابل پرسپولیس

سرمربی حال حاضر نفت مسجدسلیمان آماری جالب توجه مقابل پرسپولیس در کارنامه دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مجتبی حسینی که سابقه حضور روی نیمکت پرسپولیس به عنوان مربی را در کارنامه دارد، بار دیگر برابر این تیم قرار خواهد گرفت.

حسینی که در فصل گذشته در لیگ دسته اول و تیم مس کرمان حضور داشت، بدشانسی بزرگی را دنبال کرد و در هفته پایانی با یک گل آوراژ، شانس صعود به لیگ برتر را به آلومینیوم اراک واگذار کرد. حسینی اما در این فصل به عنوان سرمربی نفت مسجدسلیمان کار خود را استارت زده و توانسته طی دو هفته ابتدایی با دو امتیاز کار را در جدال با تیم‌‎های تراکتور و سایپا به پایان برساند.

او اکنون در جدال هفته سوم در مسجدسلیمان برابر پرسپولیس قرار خواهد گرفت و این در حالیست که در سابقه تقابل با پرسپولیس آمار سه بازی بدون شکست را در کارنامه دارد. نکته جالب توجه اینکه سرمربی حال حاضر نفت مسجدسلیمان طی دو بازی با پرسپولیس روی نیمکت ذوب آهن، با گل احسان پهلوان، هافبک حال حاضر سرخپوشان به نتیجه مقابل این تیم دست یافته و در دیگر دیگر نیز با تساوی پرگل ۳-۳ به کار پایان داده است.

پرسپولیس در روزی که یحیی گل محمدی را به دلیل محرومیت در اختیار ندارند، در جدال با این حریف و سرمربی‌اش امیدوار به دستیابی به دومین برد خود در فصل جدید هستند و باید دید قادر به عبور از این رکورد مجتبی حسینی خواهند بود یا خیر.

بیشتر بخوانید:

قراردادها و چهره پرسپولیس در لیگ بیست و یکم

توانایی خلیل‌زاده ویژه است/ همه او را به دلیل پرسپولیس می‌شناسیم

 

 

تگ ها


مجتبی حسینی نفت مسجد سلیمان فوتبال ایران پرسپولیس نفت مسجد سلیمان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال