حسینی: صحبت های من وارونه منعکس شده است

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس، امروز مصاحبهای از سید جلال حسینی کاپیتان تیم پرسپولیس منتشر شده که از قول او در این مصاحبه نوشته شده بود از هواداران یک خواهش دارم بازیکنان ما را الکی بزرگ نکنید ......

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس، امروز مصاحبه‌ای از سید جلال حسینی کاپیتان تیم پرسپولیس منتشر شده که از قول او در این مصاحبه نوشته شده بود «از هواداران یک خواهش دارم بازیکنان ما را الکی بزرگ نکنید.» این صحبت‌ها در فضای مجازی واکنش زیادی داشت.

حسینی اما در تماس با خبرگزاری فارس در خصوص این اظهارنظری که از سوی او منتشر شده واکنش نشان داد.

کاپیتان تیم پرسپولیس در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در این باره گفت: متاسفانه صحبت‌های من وارونه جلوه داده شده است. خبرنگاری از من درباره فعالیت بازیکنان و حضور آنها در فضای مجازی پرسید که من درباره کل بازیکنان فوتبال ایران حرف زدم و روی صحبت من فقط به بازیکنان پرسپولیس نبوده است.

وی ادامه داد: این چیزی که منتشر شده ارتباطی با حرف‌های من ندارد و من این صحبت را به این شکل نگفته‌ام. بازیکنان پرسپولیس این روزها به اندازه کافی تحت فشار هستند و زحمت زیادی برای موفقیت می‌کشند اما حرف من درباره حضور کل بازیکنان در فضای مجازی بود و روی صحبت من به بازیکنان پرسپولیس نبوده است.

تگ ها


پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال