حسینی: ما و استقلال به هم کادو دادیم

سرمربی تیم ذوب آهن معتقد است که تیمش بازی پایاپایی را با استقلال انجام داد....

به گزارش ورزش سه، تیم ذوب آهن اصفهان در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی با نتیجه دو بر یک مغلوب تیم استقلال شد. مجتبی حسینی، سرمربی ذوب آهن در نشست خبری پس از این بازی گفت: این یکی از بازی های خیلی خوب ما در فصل جاری بود. در نیمه اول، بازی کاملا دست ما بود. در بحث تاکتیک، نظم تیمی و طبق برنامه ریزی که کرده بودیم با یک سیستم خوب مقابل تیم خوب استقلال ظاهر شدیم و موقعیت های خوبی هم برای گلزنی داشتیم.

او ادامه داد: در نیمه دوم هم بازی را خوب شروع کردیم اما متاسفانه یک اشتباه بچگانه و کادویی که بازیکن ما به آنها داد باعث شد که یک گل بخوریم. در ادامه ما هم توانستیم از کادوی دروازه بان آنها استفاده کرده و بازی را به تساوی بکشانیم. بازهم فکر می کنم که گل دوم را روی یک اتفاق خیلی خیلی بچه گانه خوردیم؛ اشتباهی که نباید در این سطح انجام بگیرد.

سرمربی ذوب آهن با تشکر از بازیکنانش بابت انجام یک بازی پایاپای با استقلال در ورزشگاه آزادی گفت: در ادامه استقلال توانست با وقت کشی، دفاع تیمی خوب و ضد حمله بازی را کنترل کند. ما هم سعی کردیم که با تعویض هایمان روند را تغییر دهیم که جواب نداد. از بچه هایمان تشکر می کنم که در این بازی، خوب ظاهر شده و توانستند در ورزشگاه آزادی بازی پایاپایی را انجام دهند. به تیم استقلال هم بابت این برد تبریک می گویم.

حسینی در مورد ابراز نگرانی باشگاه ذوب آهن از داوری پیش از بازی گفت: داور، داور خیلی خوبی بود. فکر نکنم که باشگاه ما صحبت زیادی در مورد داوری گفته باشد. اما با توجه به اتفاقات دربی معمولا تیم ها فشار می آورند داور، قضاوت مسلطی در بازی داشت اما فکر می کنم با این همه توقف در بازی، ۵ دقیقه وقت اضافه کم بود.

تگ ها


مجتبی حسینی ذوب آهن اصفهان