حسینی: مقابل تیم چفت و بست‌داری بازی داریم

سرمربی پیکان تهران با تمجید از شرایط فنی آلومینیوم اراک ابراز امیدواری کرد که تیمش فردا بتواند با پیروزی از میدان خارج شود....

به گزارش "ورزش سه" مجتبی حسینی در کنفرانس خبری پیش از بازی فردای تیمش مقابل آلومینیوم اراک حاضر شد و پاسخگوی خبرنگاران بود؛ حسینی در بخش ابتدایی صحبت‌هایش گفت: فکر می‌کنم برای هر دو تیم این بازی مهم است و با توجه به شرایط جدول بازی سختی برای ما و آلومینیوم است؛ با توجه به شرایط جدول و نزدیکی امتیاز دو تیم بازی بسیار سختی داریم.

وی افزود: هر دو تیم به امتیاز کامل بازی نیاز دارند؛ امیدوارم فردا روز ما باشد بازیکنان‌مان روز خوبی ارائه بدهند و اگر حق‌مان بود پیروز شویم؛ بازی برای هر دو تیم مشکل است هر دو تیم به برد نیاز دارند آلومینیوم یک تیم درست و حسابی است و یک تیم چفت و بست‌داری است و با هم جور هستند.

حسینی با تمجید از شرایط تیم آلومینیوم گفت: هم در کار تهاجمی و هم در کار دفاعی یک تیم منظم و خوب هستند که می‌دانند در زمین چه کنند ما هم سعی کردیم شناخت خوبی از این تیم داشته باشیم.

سرمربی پیکان در پاسخ به سوالی درباره داوری توضیح داد: امیدوارم همه داوران روز خوبی داشته باشند و بازی کم اشتباهی داشته باشند چون داور از ارکان اصلی مسابقه است که می‌تواند در برگزاری بهتر بازی نقش مهمی داشته باشد.

مجتبی حسینی در واکنش به روند شکست‌ناپذیری تیمش در بیرون از خانه پاسخ داد:‌ واقعیت این است که ما استادیوم اختصاصی نداریم برای همین هم برای ما فرقی نمی‌کند که در کدام ورزشگاه بازی کنیم اما تیم ما در زمین باکیفیت فوتبال بهتری بازی می‌کند ما ورزشگاه اجاره‌ای داریم.

در بخش پایانی نشست خبری، سرمربی پیکان به سوالی درباره بازار نقل و انتقالات زمستانی و احتمال تقویت پیکان هم پاسخ داد و گفت: فکر نمی‌کنم چون در نیم‌فصل نمی‌توانیم بازیکنی جذب کنیم که به ما خیلی کمک کند؛ بعید می‌دانم مگر اینکه مورد خیلی خاصی پیش بیاید که بخواهیم بازیکنی به آن شکل اضافه کنیم.

تگ ها


مجتبی حسینی پیکان تهران