حسینی : میدانیم در مقابل چه تیمی بازی میکنیم

دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحل معتقد است ایران در بازی امشب (شنبه) کار آسانی مقابل تاهیتی ندارد ......

دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحل معتقد است ایران در بازی امشب (شنبه) کار آسانی مقابل تاهیتی ندارد.

به گزارش مدال به نقل از پیمان حسینی در گفت وگو با ایسنا، درباره بازی مقابل سوییس در یک چهارم نهایی جام جهانی فوتبال ساحلی اظهار کرد: بازی با سوییس بسیار سخت بود اما با وجود این که همانند بازی های مرحله گروهی، بازی مقابل سوییس به دقایق حساس کشیده شد اما باز هم در چنین شرایطی توانستیم به پیروزی برسیم.

او ادامه داد: مربی پیشین تیم ملی تاهیتی اکنون مربی سوییس است و از ایده پردازان تاکتیکی در فوتبال ساحلی جهان شناخته می شود. در دو، سه سال گذشته قدرت تاهیتی به یکباره باعث تعجب فوتبال ساحلی جهان شد که حاصل کار آنجلو شرینزی مربی فعلی سوییس بود.

دروازه بان تیم ملی ایران افزود: در واقع تاکتیک تیمی تاهیتی و سوییس یکسان است و هر دو از سیستم "دو باز" که تاکتیکی مدرن است، استفاده می کنند. به نظرم کار آسانی برابر تاهیتی نخواهیم داشت اما کاملا می دانیم که باید مقابل این تیم چه کار کنیم.

حسینی در پایان تاکید کرد: برای کسب پیروزی در بازی امشب مقابل تاهیتی کاملا امیدواریم و می خواهیم راهی که تا این مرحله آمده ایم را با حضور در فینال ادامه بدهیم. هدف ما به اهتزاز درآوردن پرچم کشورمان و شاد کردن دل مردم و فوتبالدوستان است. البته با جایگاهی که در جهان داریم و زحماتی که در سال های گذشته کشیده ایم باید مزد تلاش هایمان را در زمین مسابقه بگیریم.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در نیمه نهایی جام جهانی ۲۰۱۷ باهاما، امشب (شنبه) ساعت ۲۳:۳۰ به مصاف تاهیتی می رود. تیم ملی در جام جهانی گذشته با شکست برابر تاهیتی از جام جهانی خداحافظی کرده بود و این بازی، یک دیدار انتقامی برای شاگردان میرشمسی است.

تگ ها


اخبار روز فوتبال