حسینی: می‌ترسم اتفاقات سال گذشته تکرار شود

عبدالله حسینی در گفتوگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، در مورد وضعیت فعلی باشگاه پدیده گفت: متأسفانه شرایط پدیده خوب نیست و هنوز سرمربی این تیم هم انتخاب نشده است ......

عبدالله حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد وضعیت فعلی باشگاه پدیده گفت: متأسفانه شرایط پدیده خوب نیست و هنوز سرمربی این تیم هم انتخاب نشده است. پارسال هم قبل از شروع لیگ به ما وعده‌هایی دادند که فراتر از لیگ برتر بود، ولی در طول فصل دیدید که چه اتفاقاتی رخ داد و بازیکنان قربانی شدند. با اینکه آقای سرآسیایی در مصاحبه‌ای گفته است که پدیده فصل آینده تیم پرقدرتی خواهد داشت، اما هنوز وضعیت بازیکنان و سرمربی تیم مشخص نیست.

وی که هنوز یک فصل از قراردادش با باشگاه پدیده باقی مانده است، تأکید کرد: من یک فصل دیگر قرارداد دارم، ولی با ادامه این شرایط نمی‌توانم در پدیده بمانم. اگر وضعیت خوب باشد طبیعتاً دوست دارم بمانم، ولی تا الان که باشگاه چیزی به ما نگفته و تکلیف هم مشخص نشده است. امیدوارم هر چه زوتر تکلیف پدیده مشخص شود.

مدافع تیم فوتبال پدیده خراسان در پایان تصریح کرد: الان خیلی از تیم‌ها فعالیت‌شان را شروع کرده‌اند، ولی در پدیده هنوز خبر خاصی نیست و نمی‌دانم باید از مسئولان شرکت پدیده گلایه کنیم یا مسئولان استان. فقط امیدوارم هر چه زودتر تکلیف پدیده مشخص شود.

تگ ها


اخبار روز شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال