حسینی: هوادار یار دوازدهم است و به ما کمک می‌کند

مدافع ایرانی ترابزوناسپور از هواداران این تیم بابت جوی که در ورزشگاه خانگیشان مقابل سیواساسپور به وجود آوردند، تشکر کرد ......

مدافع ایرانی ترابزون‌اسپور از هواداران این تیم بابت جوی که در ورزشگاه خانگی‌شان مقابل سیواس‌اسپور به وجود آوردند، تشکر کرد.

به گزارش سایت مدال، سیدمجید حسینی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «بی‌این اسپورت» در خصوص پیروزی 3 بر یک شب گذشته (جمعه) تیم فوتبال ترابزون‌اسپور مقابل سیواس‌اسپور در هفته دوم سوپرلیگ ترکیه، گفت: بازی خیلی خوبی بود، خدا را شکر می‌کنم که موفق شدیم با پیروزی زمین را ترک کنیم. تشکر می‌کنم از هواداران‌مان که در این بازی سنگ‌تمام گذاشتند و پرشور ما را تشویق کردند.

مدافع ایرانی آبی‌وعنابی‌ها که این بازی دومین بازی او برای این تیم و اولین بازی‌ رسمی‌اش در خانه مقابل هواداران ترابزون‌اسپور بود، تصریح کرد: جو خیلی خوبی در ورزشگاه حاکم بود و امیدوارم همیشه شاهد چنین جوی باشیم، چون به نظر من هوادار یار دوازدهم است و خیلی به ما کمک می‌کند.

شاگردان اونال کارمان از دو بازی اول خود در فصل جدید سوپرلیگ ترکیه یک برد و یک باخت کسب کرده‌اند و در حال حاضر با کسب 3 امتیاز در رده نهم جدول 18 تیمی این رقابت‌ها هستند.

تگ ها


استقلال فوتبال