حسینی و خطیبی؛ نقش جهان نه، به بهنام محمدی چشم بدوزید

سرمربیان دو تیم نفت مسجد سلیمان و آلومینیوم اراک فصل گذشته تا سوت پایان بازی هفته آخر برای صعود به لیگ برتر با یکدیگر جنگیدند....

به گزارش "ورزش سه"، رقابت های لیگ یک در شرایطی سال گذشته به هفته های پایانی رسیده بود، که مس رفسنجان تقریبا صعودش را مسجل کرده بود، ولی رقابت میان دو تیم مس کرمان و آلومینیوم اراک بسیار نفس گیر دنبال می شد و وقتی این رقابت حساس‌تر و نفس‌گیرتر شد، که شاگردان رسول خطیبی در یک بازی پرفشار موفق شدند با تک گل حامد پاکدل که در دقایق ابتدایی بازی به ثمر رسید، نارنجی پوشان را در ورزشگاه باهنر کرمان شکست دهند و تنها با یک گل تفاضل بیشتر، در فاصله یک هفته مانده تا پایان رقابت ها به رتبه دوم صعود کردند.


در هفته پایانی تیم فوتبال مس کرمان باید در تبریز به مصاف علم و ادبی می رفت که شرایط خوبی نداشت و چند هفته قبل‌تر مقابل آلومینیوم اراک با ۷ گل شکست خورده بود، و در اراک هم شاگردان رسول خطیبی به مصاف داماش گیلان رفتند. در اراک آلومینیوم موفق شد در پایان ۹۰ دقیقه، با نتیجه یک بر صفر مقابل شاگردان مازیار ربیعی فر به پیروزی دست پیدا کنند و وقتی سوت پایان بازی به صدا درآمده بود، مس کرمان برای زدن گل چهارم به علم و ادب تلاش می کرد ولی درنهایت این مهم برای کرمانی ها و مجتبی حسینی محقق نشد تا این خطیبی و نماینده اراک باشند که صعود به لیگ برتر را با اختلاف یک گل نسبت به مس کرمان جشن بگیرند.


البته این اتفاقات همه در شرایطی رخ داد که مجتبی حسینی به شدت نسبت به برخی مسائلی که در روزهای پایانی رخ داده بود و همینطور نمایش متناقض علم و ادب مقابل آلومینیوم و مس کرمان، اعتراض داشت و به همین دلیل هم حرف های او پس از پیروزی ۳ بر صفر مقابل علم و ادب سبب شد تا در شروع لیگ بیستم با ۴ جلسه محرومیت مواجه شود و دستیار او مجید محافظت کار نیز با سه جلسه محرومیت و البته جرایم نقدی روبرو شد.


تمام این حواشی سبب شده تا حالا حساسیت ویژه ای درباره مصاف دوباره این دو مربی وجود داشته باشد؛ دو مربی ای که برخلاف انتظار نتایج بسیار خوبی در لیگ بیستم کسب کرده اند؛ آلومینوم با رسول خطیبی شروع خوبی نداشت ولی پس از جذب بازیکنان مورد نظرش کم کم روند مورد نظر رسول خطیبی را پیدا کرده است و اکنون با ۱۹ امتیاز در رتبه هفتم قرار دارد. در سوی دیگر مجتبی حسینی با قبول هدایت نفت مسجد سلیمان، علی‌رغم اینکه با مشکلات مالی عدیده ای دست به گریبان بوده است، توانسته با تیم جوانش از ۱۴ بازی گذشته ۱۸ امتیاز بگیرد و رتبه دهم جدول رده بندی را در اختیار دارد.


حالا اگرچه همه نگاه ها در روز آخر بازی های نیم فصل اول به اصفهان و ورزشگاه نقش جهان است، ولی در مسجد سلیمان نیز شاهد حساس ترین مصاف هفته میان مربیان خواهیم بود؛ جایی که رسول خطیبی بار دیگر به زمینی خواهد رفت که مجتبی حسینی و تیمش در ورزشگاه بهنام محمدی انتظارش را می کشند و اتفاقات هفته های پایانی لیگ یک سال گذشته این مصاف را هیجان انگیزتر هم کرده است.

تگ ها


نفت مسجد سلیمان آلومینیوم اراک