حسینی: چهار سال است تست دوپینگ نداده‌ام/ بازی با تیم‌های آمریکایی و آفریقایی مفید است

مدافع تیم ملی فوتبال ایران بازی با تیم های آمریکایی و آفریقایی را برای این تیم مفید دانست ......

 مدافع تیم ملی فوتبال ایران بازی با تیم های آمریکایی و آفریقایی را برای این تیم مفید دانست.

به گزارش مدال به نقل از  خبرگزاری خبرآنلاین؛ سیدجلال حسینی در نشست خبری پیش از دیدار دوستانه فردا برابر توگو گفت: خدا را شکر شرایطی فراهم شده است که یک اردوی خوب برگزار کنیم و دو بازی دوستانه هم داشته باشیم. همه می دانند که ما در جام جهانی گذشته با سه تیم مختلف بازی داشتیم و با توجه به اینکه الان بازیکنان جدید به تیم ما اضافه شدند این دیدارهای تدارکاتی می تواند به ما کمک کند، هم از لحاظ تاکتیک پذیری و هم از لحاظ اعتمادبه نفس. قطعاً بازی با تیم های آمریکایی و آفریقایی می تواند برای ما مفید باشد و به تیم ملی کمک کند. این دو بازی دوستانه مقابل توگو و روسیه هم می تواند مثل همیشه ما را در آمادگی تیم همراهی کند.
مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان در واکنش به حواشی روزهای اخیر و شایعاتی که گفته می شود او دوپینگ کرده است، اظهار داشت: من چند سال است که دارم فوتبال بازی می کنم و همیشه فکر و ذکرم فوتبال بوده است، اما متأسفانه حرف هایی زده می شود که کار را برای من سخت می کند، من سه چهار سال است که تست دوپینگ نداشته ام. الان هم نمی خواهم طوری حرف بزنم که کسی حتی در این جمع ناراحت شود، اما به عنوان بازیکن و یک کاپیتان این توقع را دارم که یک بار برای همیشه با این قضایا مقابله شود و امیدوارم فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران جلوی این چنین افراد را بگیرد و با آنها مقابله کند.
وی در خصوص وضعیت مصدومیتش هم توضیح داد: بعد از آن مصدومیتی که برای من پیش آمد در طول این مدت در کنار کادر پزشکی تیم ملی هر روز کار کردم و خدا را شکر که در شرایطی قرار گرفته ام که می توانم بیشتر در خدمت تیم ملی باشم.

تگ ها


اخبار روز فوتبال