حسینی گل به خودی زد، کایسری ۶ تایی شد

تیم کایسری اسپور در چارچوب هفته نهم سوپر لیگ ترکیه در حالی که مجید حسینی، ملی پوش ایرانی خود را در ترکیب اصلی داشت به مصاف آلانیا اسپور رفت....

به گزارش ورزش سه، مجید حسینی به خاطر مصدومیت در بازی هفته هشتم کایسری اسپور غایب بود و سپس به اردوی تیم ملی ایران ملحق شد. در بازگشت دوباره به ترکیه، حسینی در ترکیب اصلی تیمش برای بازی امشب حضور داشت اما شب موفقی را پشت سر نگذاشت و یک بار به اشتباه دروازه تیم خودی را باز کرد.

کایسری اسپور بازی را تهاجمی آغاز کرد و توسط اونور بولوت در دقیقه ۹ به گل اول رسید. ۵ دقیقه بعد کاراکا گل تساوی را به ثمر رساند اما ماریو گاروانوویچ تنها یک دقیقه بعد گل دوم را برای کایسری اسپور به ثمر رساند. بازی پر گل دو تیم در ادامه نیمه اول هم تداوم داشت و در دقیقه ۲۲ گل تساوی تیم آلانیا اسپور را شاهد بودیم؛ این گل را مجید حسینی به اشتباه وارد دروازه خودی کرد. در آخرین دقیقه نیمه اول دیویدسون پریرا گل برتری میزبان را وارد دروازه حریف کرد تا آلانیا برنده راهی رختکن شود.

یاران مجید حسینی در نیمه دوم نه تنها بازی را به تساوی نکشاندند بلکه ۳ گل دیگر نیز دریافت کردند تا شکستی سنگین را متحمل شوند. پریرا در دقیقه ۷۹ خود را دو گله و تیمش را صاحب گل چهارم کرد. گونش (۵۵) و فارمارا (۷۷) از بی نظمی به وجود آمده در تیم کایسری اسپور نهایت استفاده را کرده و گل های پنجم و ششم را هم به ثمر رساندند تا آلانیا اسپور ۶-۲ برنده شود.

یاران مجید حسینی با متحمل شدن این شکست سنگین ۱۱ امتیازی ماندند تا فرصت صعود چند پله ای را از دست داده و در مکان یازدهم جدول رده بندی قرار بگیرند. آلانیا هم ۱۷ امتیازی شده و با حضور در رده هفتم، به جمع بالانشین نزدیک تر شد.

تگ ها


ترکیه کایسری اسپور سید مجید حسینی