حسینی: رحمتی الگویم بود، ترشتگن را دوست دارم

گلر تیم فوتبال استقلال با حضور در یک لایو اینستاگرامی پیج رسمی باشگاه به سوالات مدیررسانه ای این تیم پاسخ داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، این روزهای قرنطینه که که لایو اینستاگرامی فوتبالیست ها دیگر مد شده است سید حسین حسینی گلر باتجربه استقلال را هم در امان نماند و او امشب دومین بازیکنی بود که پس از وریا غفوری در لایو اینستاگرام پیج اصلی باشگاه شرکت کرده و به سوالات محمد نوری فر مدیر رسانه این باشگاه پاسخ داده است که در ادامه آنها را می خوانیم:


"-مانلی دختر من ۹ ماه دارد و خدا را شکر در روزهای سخت قرنطینه حضور دارد.


-من تمرین بودم و وقتی به خانه آمدم او به دنیا آمد؛ مانلی چند کلمه بلد است و هنوز صحبت نمی کند.


-از برق شیراز به استقلال آمدم و وقتی دروازه بان سوم بودم کسی من را قبول نداشت اما آرزوی من بازی برای استقلال بود. خیلی سختی تحمل کردم و به دروازه استقلال رسیدم. سال اول بازی نکردم اما سال دوم دو مرتبه به میدان رفتم و سپس راهی خدمت شدم.


-از رفتن به خدمت سربازی راضی هستم زیرا اکنون شرایط سخت شده است. همه فکر من بازگشت به استقلال بود و خدا را شکر به تیم برگشتم.


-برای حفظ آمادگی در خانه تمرین می کنیم تا برای شروع مسابقات آماده شویم.


-مبلغ قابل توجهی برای آزادی پیشکسوت عزیز استقلال جمع شده است. حساب بعد از چند ساعت بسته و سپس باز شد. هر کسی می تواند به نوبه خود کمک کند تا این کار خیر انجام شود.


-فکر می کنم ادامه لیگ سخت باشد. اولویت همه سلامتی مردم است و باید تصمیمی گرفت که به نفع همه باشد. به لیگ های خارجی نیز می توان برای تصمیم گیری نگاه کرد.


-سال سختی را سپری کردیم و تغییرات زیادی داشتیم. اعتماد به نفس بازیکنان کاهش پیدا کرده بود اما با تمرینات استراماچونی به صدر جدول رسیدیم. تلاش دشمنان برای پایین کشیدن تیم شروع شد. سرمربی علاقه داشت بماند و به بزرگان تیم گفت که می خواهد بماند اما در نهایت رفت. قبل از بازی پیکان بازیکنان بغض داشتند و ما در ادامه امتیاز از دست دادیم. تنها راه ضربه زدن به تیم، رفتن او بود.


-باشگاه استقلال نباید برای پول کارگران زمین مشکل داشته باشد. ما برای گرم کردن فضای رختکن هم مشکل داشتیم.


-تیم ما یکدست بود و همه هماهنگ بودیم و انتظار داشتیم که مدیریت صادق باشد اما نبود. امیدوارم آقای سعادتمند موفق باشند و بتوانند مشکلات را حل کنند.


-برای لیگ آینده با استقلال قرارداد دارم. ترانسفر دروازه بان به خارج از کشور دشوار است.


-من تا به حال ۳ میلیارد نگرفتم و اگر گفتم ۳ میلیارد پول نیست به ارزش پول اشاره داشتم.


-انتقادات را در برخی مباحث قبول دارم اما باید تغییر سیستم را مد نظر بگیریم و بدانیم شرایط تغییر کرده که گل زده ما نشان دهنده این موضوع است.


-آقای رحمتی یکی از الگوهای من بودند و در میان خارجی ها ترشتگن را دوست دارم."

بیشتر بخوانید:
دو روز فرصت تا تحقق اولین وعده سعادتمند 
آزمون جانشین ستاره لستر می‌شود؟
ترکیب عجیب هیئت مدیره پرسپولس؛ تنها 3 عضو! 

تگ ها


استقلال تهران سید حسین حسینی فوتبال ایران حسین حسینی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال