حسین حسینی: تکلیف جدول باید در داخل زمین مشخص شود!

دروازه بان تیم فوتبال استقلال از شروع بازی های لیگ استقبال می کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سیدحسین حسینی در مورد اینکه واکنشش در بازی فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا برابر الدحیل به عنوان سیو برتر آسیا انتخاب شد به رسانه رسمی باشگاه استقلال گفت: همانطور که وقتی یک تیم گل می زند حاصل تلاش همه بازیکنان است، زمانی که در کار دفاع و بسته نگه داشتن دروازه هم اتفاق مثبتی می افتد ثمر تلاش همه بازیکنان است و من از همبازیانم که با دوندگی در زمین تلاش کرده و به بسته نگه داشتن دروازه کمک می کنند، تشکر می کنم.

او در مورد حضور احمد سعادتمند به عنوان مدیرعامل استقلال هم گفت:  آقای سعادتمند برنامه های بلند مدت خوبی برای استقلال دارد و امیدوارم در این راه موفق باشد. ما هم به عنوان بازیکن همه تلاش خود را در راه موفقیت استقلال انجام می دهیم. 

دروازه بان استقلال در مورد شروع لیگ هم گفت: در خصوص شروع لیگ باید بگویم ما از شروع لیگ واهمه نداریم و حرفمان هم این است که تکلیف جدول باید در داخل زمین مشخص شود. هر تیمی حقش است درون زمین قهرمان شود نه با حکم و رای و نظرسنجی از بیرون زمین. 

حسینی در مورد شانس قهرمانی استقلال می گوید: درست است که با صدر جدول فاصله داریم، اما برای قهرمانی همچنان شانس داریم و تا آخرین لحظه ای که شانس داشته باشیم برای این منظور تلاش خواهیم کرد.

وی افزود:  اگر صحبتی برای عدم از سرگیری لیگ بود، صرفا به خاطر سلامتی جامعه است و هنوز هم می گویم نباید جان انسان ها فدای مسابقات شود. با این وجود تابع تصمیمات مقامات مربوطه هستیم و به این تصمیمات احترام می گذاریم. اما باز هم می گویم ای کاش مسئولان خانواده ما را هم در نظر می گرفتند و ما را وارد این چالش پر ریسک و خطرناک نمی کردند.  دل مان واقعا برای تمرین و فوتبال تنگ شده و امیدوارم هرچه زودتر شرایط دنیا و به خصوص کشور ما به حالت عادی بازگردد.

دروازه بان استقلال می گوید نگران مردمی است که به دلیل ویروس کرونا کسب و کارشان با مشکل روبرو شده است:  یکی از دغدغه ها و نگرانی های من کسب و کار مردمی است که در این چند ماهی که کشور درگیر کرونا بوده آسیب دیده است. ما بهترین مردم دنیا را داریم و آنها لایق بهترین ها هستند و امیدوارم این مردم با پشت سر گذاشتن مشکلات اقتصادی به آنچه شایسته شان هست برسند.

حسینی می گوید مسوولان کشور باید جلوی سوء استفاده برخی افراد را بگیرند:  کرونا باعث شده بعضی از سودجویان از شرایط سوء استفاده کنند و با سوء استفاده از نیاز مردم و شرایط جامعه با جان و سلامت مردم دست به سوداگری بزنند. نمی دانم چطوری اما آنهایی که در مقام تصمیم گیری برای کشور هستند باید با این جریانات فساد و سوداگری مقابله کنند. چرا که مطمئن هستم خیلی از این گرانی ها ساختگی است و توسط این جریانات فساد و سودجو به صورت دستی درست شده و ربطی به کرونا ندارد.

او می گوید اگر فوتبال در روحیه مردم تاثیر مثبت بگذارد مشکلی با شروع لیگ ندارد: اگر فوتبال می تواند در این روزها روی روحیه مردم تاثیر مثبت بگذارد، به عنوان عضو کوچکی از خانواده فوتبال خوشحال می شوم که در این کار خیر دخیل باشم. اما امیدوارم فدراسیون و سازمان لیگ هم با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی مجوز آغاز تمرینات و مسابقات را بدهد تا برای بازیکنان، مربیان، داوران و همه عواملی که در اجرای تمرین و برگزاری یک مسابقه دستی بر آتش دارند خطری ایجاد نشود.

بیشتر بخوانید:

بازی عقب‌افتاده استقلال می‌تواند عامل قهرمانی باشد

همدانی: از نظر علمی نمی‌توان لیگ را برگزار کرد

 

 

تگ ها


استقلال تهران سید حسین حسینی فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال