حسین حسینی: هواداران خسته شده‌اند و می‌خواهند تیم قهرمان شود

دروازه بان تیم فوتبال استقلال از اهدافش با این تیم در فصل جاری سخن گفت و تاکید کرد؛ هواداران خسته شده‌اند و می‌خواهند تیم قهرمان شود اما تیم ما هم جوان شده و به زمان نیاز داریم....

به گزارش مدال،  حسین حسینی دروازه بان استقلال توانست پیراهن شماره یک استقلال را برتن کند. در ادامه صحبت های دروازه بان شماره یک استقلال را درباره شرایط این تیم می خوانید...

 استقلال در بازی های دوستانه‌اش موفق ظاهر شده است و توانسته اید بردهای خوبی کسب کنید نظرتان در این باره چیست

از روزی که با استراماچونی تمریناتمان شروع شد بچه‌ها مصمم بودند که امسال شرایطی متفاوت‌تر از سالهای گذشته داشته باشند. در چند سال اخیر اینقدر تمرینات منظم و خوبی را برگزار نکرده‌ بودیم؛ چه از لحاظ تاکتیکی و چه از لحاظ بدنسازی.

 یک اردوی 10 روزه را هم در ترکیه برگزار کردید.

آنقدر فشار تمرینات در ترکیه زیاد بود که بازیکنان وقت نمی‌کردند بعد از تمرین همدیگر را ببینند. بعد از اینکه تمرین به پایان می‌رسید اکثر بازیکنان می‌خوابیدند. چند بازی دوستانه را هم آنجا برگزار کردیم که تا حدودی به یک هماهنگی خوبی دست پیدا کردیم.

 کار کردن با استراماچونی چطور است؟

او مربی بسیار حرفه‌ای است؛ به موقع در کارش جدی است و به موقع با بازیکنان شوخی می‌کند. امیدوارم بتوانیم در کنار این مربی خوب و حرفه‌ای بهترین نتایج را کسب کنیم.

فکر می‌کنید استقلال امسال بتواند عنوان قهرمانی را کسب کند؟

تمام سعی و تلاش بازیکنان این است که این اتفاق بیفتد. از هواداران می‌خواهم صبور باشند و از تیم حمایت کنند. البته آنها چهار، پنج سال است که خسته شده‌اند و می‌خواهند تیم قهرمان شود اما تیم ما هم جوان شده و نیاز به زمان دارد تا به هماهنگی برسد.

 در یکی از پست‌هایی که نیاز به جذب بازیکن است، پست دروازه‌بانی است. در این باره چه نظری دارید؟

تصمیم باشگاه است که دروازه‌بان جدید بگیرد و من هم به عنوان بازیکن وظیفه دارم بهترین عملکرد را داشته باشم. موفقیت استقلال برای من از هر چیز دیگری مهمتر است.

 کار کردن با غلامپور چطور است؟

تاکنون با ایشان کار نکرده بودم. تمرینات او بسیار مدون و پیشرفته است و شاید باورتان نشود اما ضربه پایی که به توپ می‌زند از خیلی از بازیکنان بهتر است.

 یک بازیکن به نام شیخ دیاباته به تیم شما اضافه شده تاکنون در بازی های دوستانه عملکرد خوبی داشته است. درباره او چه نظری دارید؟

او بازیکن بسیار و حرفه‌ای است و از انگیزه خوبی هم برای حضور در استقلال برخوردار است اما از هواداران می‌خواهم که او را با تیام مقایسه نکنند. در این چند سال هر بازیکنی در این پست به استقلال آمده او را با تیام قیاس می‌کنند و این به استقلال ضربه زده است.

چه اهدافی امسال برای خودت در نظر گرفته ای؟

امسال اهداف بزرگتری دارم. دوست دارم شرایط خوبی در استقلال داشته باشم و با عملکردم به این تیم کمک کنم.

 

بیشتر بخوانید:

افشاگری مربی سابق استقلال: این تیم تابستان گذشته از هم پاشیده بود!

تگ ها


باشگاه استقلال دروازه بان استقلال هواداران استقلال شماره یک استقلال قهرمانی استقلال حسین حسینی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال