حسین روحانی مربی تیم ملی کاراته ممنوع الخروج شد

به گزارش مدال به نقل ازخبرگزاری فارس،چهارمین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی از 22 اردیبهشت تا اول خردادماه به میزبانی جمهوری آذربایجان و در شهر باکو برگزار خواهد شد ......

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس، چهارمین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی از 22 اردیبهشت تا اول خردادماه به میزبانی جمهوری آذربایجان و در شهر باکو برگزار خواهد شد. 

مسابقات کاراته در بخش مردان و بانوان در حالی طی روزهای 22 و 23 اردیبشهت ماه برگزار خواهد شد که کاراته کاهای ایرانی امروز(سه شنبه) راهی محل برگزاری مسابقات خواهند شد.

حسین روحانی، قهرمان چندین دوره مسابقات جهانی که طی چند سال اخیر به عنوان مربی تیم ملی در کنار ملی پوشان حضور داشته، همچنان به دلیل مشکلات شخصی ممنوع الخروج است و به همین دلیل نمی تواند تیم ملی را در بازی های همبستگی کشورهای اسلامی همراهی کند.

این در حالی است که مشکل روحانی از سال گذشته مطرح شده و حتی زمانی که سیدحسن طباطبایی سرپرست فدراسیون کاراته بود؛ وعده هایی را به این قهرمان داد تا مشکلات شخصی او را از طریق فدراسیون کاراته حل کند، اما این اتفاق در آن مقطع رنگ حقیقت به خود نگرفت.

تیم ملی کاراته در حالی سال گذشته راهی مسابقات قهرمانی جهان شد که روحانی به دلیل ممنوع الخروج بودن از پای پرواز به خانه بازگشت، اما طبق گفت های وی، سرپرست وقت فدراسیون قول رفع مشکل او را داده بود، اما حالا پس از گذشت ماه ها شاهدیم که قهرمان کاراته ایران که سال های سال برای کاراته کشورمان در رویداد های مختلف مدال آوری کرده بود، همچنان با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کند و علاوه بر حل نشدن مشکل او گویا به فراموشی نیز سپرده شده است.

به هر حال این روزها شاهدیم که حسین روحانی با پیشنهاد خوبی از سوی یکی از کشورهای آسیایی روبرو شده و در صورت که هر دو طرفین به توافق نهایی برسند روحانی باید راهی مقصد شود، اما با توجه به مشکلات مالی که این قهرمان دارد و باعث ممنوع الخروج شدن او شده آیا او می تواند به هدف خود برسد یا اینکه این فرصت بزرگ از کاراته ایران و روحانی گرفته خواهد شد؟

به هر حال امیدواریم که محمدصادق فرجی رئیس فدراسیون کاراته که سال گذشته با کسب رای اعتماد از سوی اعضا مجمع به عنوان رئیس چهار سال آینده این فدارسیون انتخاب شده، برای رفع مشکل مربی تیم ملی قدم بردارد. به هر حال روحانی در حال حاضر مربی تیم ملی ایران است و علاوه بر فدراسیون کاراته؛ خانواده بزرگ این رشته برای حل مشکل این قهرمان باید دست به دست هم بدهند.

تگ ها


اخبار روز فوتبال