حسین‌زاده: از پرسپولیس بهتر مقابل فولاد بودیم

مربی تیم ماشین‌سازی تبریز از شرایط تیمش و نمایش شاگردان خود مقابل فولاد خوزستان ابراز خرسندی کرد....

به گزارش "ورزش سه" پس از شکست یک گله مقابل فولاد خوزستان در اهواز که منجر به قطعی‌شدن سقوط تیم ماشین‌سازی تبریز به لیگ یک شد، علیرضا اکبرپور سرمربی این تیم در نشست خبری حاضر نشد و به جای او، دستیارش بختیار حسین‌زاده پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

حسین‌زاده در بخش اولیه صحبت‌های خود درباره دیدار با فولاد گفت: امروز می‌دانستیم مقابل تیمی قرار است بازی کنیم که کاملا تاکتیکی است و در رأس کادرفنی این تیم آقای نکونام هستند که تاکتیکی کار می‌کنند و روی ضربات شروع مجدد و ارسال‌ها برنامه ویژه‌ای دارند. به نظر من بهترین تیم از نظر پرسینگ از بالا، تیم فولاد خوزستان است.

وی افزود: ما هم تیم ماشین‌سازی تبریز با قدمت زیاد هستیم، قدیمی‌ترین تیم شمال غرب ایران که با توجه به شرایط نه چندان خوب در جدول، بازی قبلی را مقابل تیم پرستاره و پرمهره مس رفسنجان که هزینه‌های زیادی را هم داشته، توانستیم سه بر صفر ببریم و بازیکنان‌مان با روحیه خوبی وارد زمین شدند؛ از زمان حضور مدیریت جدید وضعیت بهتر شده است.

حسین‌زاده در ادامه صحبت‌های خود گفت: از زمان حضور آقای اکبرپور چون من از اول فصل با همه مربیان کار کردم و در تیم ماشین‌سازی بودم، تقریبا ۷ سال است در این تیم هستم؛ نیمه اول طبیعی بود که آن‌ها به ما فشار بیاورند اما به نظر من با توجه به تاکتیک‌هایی که کادرفنی در نظر گرفته بودند، بسیار خوب کار کردیم. به ویژه در نیمه دوم با تعویض‌هایی که داشتیم، فکر کنم تیم پرسپولیس هم هفته گذشته به اندازه ما فولاد را تحت فشار نگذاشته بود.

او در ادامه صحبت‌های خود با تمجید از عملکرد تیمش گفت: خوشبختانه ما خیلی خوب بازی کردیم و فولاد علی‌رغم این‌که تیم شایسته‌ای است و کادرفنی و بازیکنان خوبی دارد، فکر نمی‌کنم در اهواز این‌چنین تاکنون تحت فشار قرار گرفته باشد.

مربی ماشین‌سازی با اشاره به جوان بودن تیمش توضیح داد: ما تیم جوانی داریم که ۳ ۴ بازیکن رده سنی امیدها برایمان بازی می‌کنند و تجربه کافی را نداشتند؛ اگر ذره‌ای زرنگ‌تر بودند در لحظات پایانی بازی که موقعیت گل داشتیم می‌توانستند پنالتی بگیرند. در سمت مقابل دیدید که فولادی‌ها باتجربه‌ای که داشتند توانستند از ما پنالتی بگیرند.

بخیتار حسین‌زاده در بخش پایانی صحبت‌های خود گفت: ما در این بازی علی‌رغم این‌که باید با گرمای هوا هم مبارزه می‌کردیم، توانستیم به خوبی برنامه‌های تاکتیکی خود را اجرایی کنیم؛ بازی شرافتمندانه‌ای انجام دادیم و نشان دادیم که می‌خواهیم برای نام ماشین‌سازی و شهر تبریز تلاش کنیم و امیدوارم در بازی‌های بعدی مقابل پرسپولیس و دیگر تیم‌ها هم بتوانیم بازی شرافتمندانه‌ای را از خود نشان بدهیم.

تگ ها


ماشین سازی تبریز