حسین‌زاده: به دنبال بازی شرافتمندانه مقابل گل گهر هستیم

مربی تیم ماشین سازی اعلام کرد که تیمش با آنالیزی که روی گل گهر انجام داده به دنبال انجام یک بازی شرافتمندانه مقابل این تیم است....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ماشین سازی در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر فردا در سیرجان به مصاف گل گهر این شهر خواهد رفت. صحبت های بختیار حسین زاده، مربی ماشین سازی در نشست خبری پیش از این بازی را بخوانید:

با هفت روز تاخیر تمریناتمان را شروع کردیم

ما با هفت روز تاخیر تمریناتمان را شروع کردیم. در این مدت کمی که داشتیم هم از لحاظ روحی و روانی و هم از لحاظ تاکتیکی تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم. می دانیم گل گهر تیم پر مهره ای هست و از کادر فنی باتجربه ای برخوردار بوده و پر افتخارترین مربی لیگ هم روی نیمکت این تیم حضور دارد.

گل گهر بهترین کاشته زن ایران را دارد

با آنالیزی که داشتیم، روی نقاط قوت و ضعف تیم گل گهر کار کردیم. تیم گل گهر بیشتر از ۵۰ درصد از گل های خود را از روی ضربات ایستگاهی به ثمر رسانده است. بهترین کاشته زن ایران آقای زنده روح که در ماشین سازی هم در خدمتش بودیم، در گل گهر حضور دارد. با علم به این موضوعات تمرینات خوبی انجام داده ایم. فردا به دنبال این هستیم که بازی شرفتمندانه ای را انجام دهیم. اگر هم توانستیم و خدا کمک مان کرد، سیرجان را با دست پر به مقصد تبریز ترک کنیم.

باید برگردیم و ببینیم چه می شود

حسین زاده در مورد اتفاقات و تحولات اخیر ماشین سازی گفت: در این مقطعی که ما هستیم بنده و آقای محمودی هدایت فنی تیم را به عهده داریم. مواردی که مطرح شد در حیطه مدیریت هست و باید برگردیم و ببینیم که چه تصمیمی اتخاذ می شود. تا جایی که ما می توانیم، تلاش خواهیم کرد تا برای سربلندی تیم، شهرمان و هوادارانمان بازی خوب و نتیجه ای مناسب را کسب کنیم.

تگ ها


ماشین سازی تبریز