حسین زاده: حریف آسانی برای پرسپولیس نخواهیم بود

مهاجم سایپا اعلام کرد که این تیم در لیگ بیستم حرف های زیادی برای گفتن دارد....

به گزارش "ورزش سه"، امیرحسین حسین زاده مهاجم ۱۹ ساله سایپا که اصالتی اردبیلی دارد، در فصل گذشته دچار پارگی رباط صلیبی شد و اکنون روزهای پایانی دوران مصدومیتش را پشت سز میگذارد و خودش را برای حضور قدرتمند در لیگ جدید آماده می کند.


حسین زاده که در فصل گذشته ۲۱ بار برای سایپا به میدان رفت و موفق به زدن ۳ گل شد، درخصوص شرایط خودش پس از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت گفت: خدا رو شکر شرایط خودم خوب است و بعد از عملی که داشتم همه چیز خوب پیش رفته است. از چند روز دیگه قصد دارم به صورت خیلی فشرده و خصوصی تمرینات بدنسازی را شروع کنم و از شرایط خودم راضی هستم. مربیان و پزشکان نیز از وضعیت فعلی من راضی هستند.


مهاجم جوان سایپا در مورد شرایط این تیم گفت: شرایط تیم خوب است و طبق برنامه پیش می رویم. همه بازیکنان انگیزه زیادی دارند و تلاش می کنند تا در ترکیب اصلی حضور داشته باشند. چند روز دیگر یک اردو را برگزار خواهیم کرد که من در این اردو حضور ندارم ولی این اردو برای افزایش همدلی و در کنار هم بودن بازیکنان است.


وی درخصوص وضعیت تیم ملی امید اظهار داشت: حقیقتا از تیم ملی خبر چندانی ندارم و اطلاع ندارم قصد برگزاری اردویی را دارند یا خیر. امیدوارم وضعیت تیم ملی امید خیلی سریع تر مشخص شود. حتی من خبر ندارم سرمربی تیم ملی امید چه کسی است و هیچ چیزی از وضعیت این تیم مشخص نیست.


حسین زاده درمورد بازی هفته اول لیگ در برابر پرسپولیس گفت: پرسپولیس تیم خیلی خوبی است و به فینال لیگ قهرمانان رسیده است و انگیزه خیلی زیادی دارند. حریف خیلی قدرتمندی برای ما محسوب می شود. شرایط تیم ما خیلی خوب است و انگیزه زیادی داریم. ما باید گام های اول در لیگ را خیلی خوب برداریم و ثابت کنیم حرف هایی برای گفتن داریم. امیدوارم بازی خوبی باشد ولی به همین راحتی ها به پرسپولیس امتیاز نمی دهیم و حریف آسانی برای آنها نخواهیم بود.

تگ ها


امیرحسین حسین‌زاده سایپا