حسین عبدالغنی:النصر مقابل تراکتورهیچ بهانه ای ندارد

ستاره سابق تیم ملی عربستان و مدیراجرایی النصر می گوید که هدف آنها قهرمانی است و غیبت بازیکنان این تیم برابر تراکتور نیز بهانه ای برای عدم پیروزی نخواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، حسین عبدالغنی سلیمانی بازیکن سابق تیم ملی عربستان و مدیر اجرایی باشگاه النصر، آمادگی تیمش را برای رویارویی با تراکتور ایران در دیدار عصر فردا از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا که در دوحه قطر برگزار می شود را تأیید کرد.

عبدالغنی در اظهارات خود در برنامه "ملعب SBC" گفت: هر تیم بزرگی به دنبال قهرمانی است و ما هیچ بهانه ای نداریم. ما آمادگی کاملی داریم تا این مسابقه را انجام دهیم و به خواست خدا راهی مرحله یک چهارم نهایی شویم.

وی افزود: شرایط هرچه که باشد، چه تیم حریف غایبین زیادی داشته باشد و چه تیم ما، در نهایت این یک مسابقه فوتبال است که در ۹۰ دقیقه انجام می شود و مهمترین چیز در آن پیروزی و صعود به دور بعد است و این چیزی است که ما برای رسیدن به آن باید هر کاری که می توانیم را انجام دهیم.

وی ادامه داد: عبدالرزاق حمدالله یکی از ستاره های بزرگ و یک گلزن برجسته است و همانطور که همه می دانند، غیبت یک گلزن مهم در زمان کنونی سخت است. مطمئنا حضور او در ترکیب تیم مهم است و غیبت او در مسابقه تأثیرگذار خواهد بود، اما مطمئنم که بقیه بازیکنان بهترین های خودشان را در زمین مسابقه به اجرا خواهند گذاشت. 

او در پایان گفت: تالیسکا کاملاً برای مسابقه آماده شده است و ما به همه بازیکنان تیممان اعتماد داریم و این دیدار دشوار ممکن است شاهد تولد یک ستاره جدید باشد. همه مسابقات برای ما در این فصل یک هدف برای قهرمانی هستند.

تگ ها


تراکتور النصر عربستان عربستان سعودی