حسین فرکی: ما به زمان نیاز داریم/ هدف اصلی حضور موفق در لیگ برتر است

حسین فرکی سرمربی پیکان پس از شکست برابر شهرخودرو در هفته اول لیگ برتر، در مورد شرایط این بازی و برگزاری مراسم برترین‌های فوتبال ایران صحبت کرد...

حسین فرکی: ما به زمان نیاز داریم/ هدف اصلی حضور موفق در لیگ برتر است

به گزارش مدال، در چارچوب رقابت های لیگ برتر و در هفته نخست، دو تیم پیکان و پدیده به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه 2 بر 0 به سود پدیده به پایان رسید.
حسین فرکی، سرمربی پیکان در خصوص مراسم برترین‌های لیگ برتر هجدهم اظهار داشت:
این مراسم به رسم هر سال این بار هم برگزار شد و به نظرم مراسم خوبی بود. از همین جا به تمام کسانی که موفق به کسب جایزه شدند یا کاندیدا‌ بودند تبریک می‌گویم چرا که آنها هم چیزی کم نداشتند. به سازمان لیگ هم بابت برگزاری این مراسم تبریک می‌گویم.
وی در مورد شکست تیمش در هفته اول لیگ برتر فوتبال مقابل تیم شهرخودرو گفت:
ما کمی زمان نیاز داریم، چون این اولین بازی رسمی ما بعد از مدت‌ها بود. تغییرات زیادی داشتیم و سعی کردیم در دیدار‌های تدارکاتی تیم را هماهنگ کنیم. البته می‌توانستیم مقابل شهرخودرو بازنده نباشیم، اما امیدوارم بتوانیم این نتیجه را جبران کنیم.
سرمربی تیم فوتبال پیکان در مورد هدف تیمش در فصل جدید لیگ برتر تصریح کرد:
هدف اصلی حضور موفق و درخشان در لیگ برتر است. ما سعی داریم نتایج خوبی کسب کنیم و جایگاه به مراتب بهتری نسبت به سال‌های پیش به دست بیاوریم.
فرکی در پایان درباره استانداردسازی ورزشگاه‌ها خاطرنشان کرد:
به نظرم این کار خوبی بود که از سوی مسئولان فوتبال کشور صورت گرفت و حتی باید زودتر از اینها انجام می‌شد. امیدوارم همه همکاری کنند تا شرایطی فراهم شود که کمتر در فوتبال شاهد مسائل حاشیه‌ای باشیم.

بیشتر ببینید:

خلاصه بازی پیکان 0 - 2 شهر خودرو/ ویدیو

 

تگ ها


پیکان شهر خودرو حسین فرکی لیگ برتر فوتبال ایران مراسم برترین‌های فوتبال شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال