حسین نوری: با تمام وجود برای رسیدن به المپیک می‌جنگم

مدعی وزن وزن ۸۷ کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی گفت: اردوی اخیر بسیار عالی برگزار شد و توانستیم با تمرینات منظم از لحاظ بدنی پیشرفت خوبی داشته باشیم....

به گزارش خبرنگار مهر، حسین نوری فرنگی‌کار وزن ۸۷ کیلوگرم تیم ملی کشتی در رقابت‌های جام جهانی صربستان با بیان این مطلب افزود: اردویی که پشت سرگذاشتیم بسیار عالی برگزار شد و کادر فنی تمام تلاش خود را کرد تا کشتی گیران تمرینات متنوعی را چه از لحاظ آمادگی جسمانی و چه از لحاظ فنی انجام دهند.

وی در مورد عملکردش در جام جهانی صربستان گفت: من تابستان تمرینات خوبی را انجام دادم و بدنبال آن بودم از لحاظ آمادگی جسمانی در حد مطلوبی باشم، اما متأسفانه شدیداً درگیر ویروس کرونا شدم و بیش از یک ماه تمرین نکردم. پس از آن نیز در فشار مسابقات انتخابی قرار گرفتم، در ادامه به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی تمامی باشگاه‌ها ۲ هفته نتوانستم تمرین کنم و فقط تمرین هوازی داشتم. در واقع با آمادگی مطلوبی در این مسابقات شرکت نکردم، اما حضورم در این رقابت‌ها یک تجربه عالی بود، چراکه حدود یک سال بود در هیچ مسابقه بین المللی شرکت نکرده بودم و اینکه در شرایط مسابقه قرار گرفتم خیلی خوب بود.

دارنده مدال برنز جهان تصریح کرد: البته اگر شرایط کرونایی و قرنطینه نبود و زیرنظر کادر فنی تمرینات اردویی خوبی را برگزار می‌کردم مطمئناً نتایج کشتی‌هایم در صربستان اینگونه نمی‌شد.

نوری در ادامه گفت: تمام انگیزه ام از حضور در اردوهای سخت و تحمل شرایط قرنطینه و این همه زجر کشیدن‌ها، حضور در المپیک است و برای رسیدن به آن با تمام قوا می جنگم.

وی گفت: تا رقابت‌های آسیایی و گزینشی ۷ مرحله دیگر اردو داریم که اگر مانند اردوی قبل برگزار شود حتماً به آن شرایط آرمانی خواهم رسید و این موضوع در مورد سایر کشتی گیران نیز صدق می‌کند.

نوری در پایان با تشکر از زحمات بهروز حضرتی پور در صربستان خاطرنشان کرد: از تمامی نفرات کادر فنی به خصوص محمد بنا سرمربی تیم ملی که برای ما زحمت می کشند و از خانه و خانواده خود گذشته‌اند قدردانی می‌کنم.

تگ ها


کشتی فرنگی حسین نوری اردوی تدارکاتی تیم ملی کشتی فرنگی