حسین پورحمیدی در آستانه جدایی از آلومینیوم

دروازه‌بان آلومینیوم اراک با توجه به اینکه این باشگاه نتوانسته به تعهدات خود در قبال انتقال از استقلال عمل کند، در آستانه بازگشت قرار دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، حسین پورحمیدی، دروازه بان آلومینیوم اراک که بعد از یک فصل نیمکت نشینی در استقلال در نهایت در ابتدای فصل با رضایتنامه قرضی و با شرط پرداخت ۱۰۰ میلیون تومان به باشگاه استقلال، راهی اراک شده بود، اکنون با درخواست این باشگاه در آستانه بازگشت قرار دارد.

پورحمیدی که بعد از حضور در آلومینیوم موفق شده عملکرد خوبی از خود به جا بگذارد و رضایت کادرفنی و هواداران را جلب کند، با توجه به اینکه این باشگاه طبق تعهد خود نتوانسته مبلغ رضایتنامه ۱۰۰ میلیونی را در موعد مقرر به استقلال پرداخت کند، با نامه برگشت به تیم مواجه شده است.

بعد از جدایی رسول خطیبی سرمربی موفق آلومینیوم اراک در نیم فصل اول که شب گذشته راهی تراکتور شد، شاید این دومین شوک به تیم شگفتی ساز آلومینیوم اراک تلقی شود.

با این حال احتمالا باشگاه آلومینیوم با پرداخت مبلغ ۱۰۰ میلیونی مربوط به رضایتنامه این دروازه‌بان، جلوی بازگشت او را بگیرد. استقلال در حال حاضر سیدحسین حسینی و رشید مظاهری را در اختیار دارد و بعید است که به دنبال بازگرداندن پورحمیدی باشد و تنها دریافتی مبلغ رضایتنامه می‌تواند این پرونده را ببندد.

تگ ها


استقلال تهران نقل و انتقالات نیم فصل ۱۳۹۹ فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال