حضور آلگری روی نیمکت رئال مادرید قطعی شد؟

به نظر می رسد به زودی شاهد انتصاب مکس آلگری، سرمربی ایتالیایی به عنوان سرمربی جدید رئال مادرید خواهیم بود....

به گزارش "ورزش سه"، هنوز تکلیف کادر مربیگری رئال مادرید برای فصل بعد مشخص نیست و از نام هایی چون مکس آلگری و رائول به عنوان سرمربی بعدی این تیم نام برده شده است. سایت فوتبال اسپانا مدعی شد باشگاه رئال مادرید هفته آینده رسما جدایی زین الدین زیدان را تایید خواهد کرد و مکس آلگری، سرمربی سابق و ایتالیایی یوونتوس به جای زیزو هدایت این باشگاه را به عهده خواهد گرفت.

مکس آلگری از زمان جدایی از یوونتوس در سال ۲۰۱۹ در تیمی مشغول به فعالیت نبود و مکررا شایعاتی در مورد احتمال بازگشت او به عرصه مربیگری منتشر می شد. در این مدت از تیم های بزرگی چون پاری سن ژرمن، رئال مادرید و منچستریونایتد به عنوان مقصد احتمالی او نام برده شده و البته یوونتوس نیز برای بازگشت او اقدام کرده بود. البته اخیرا ناپولی نیز برای توافق با مکس آلگری وارد عمل شده که این گزینه نیز منتفی است.

اما به نظر می رسد از ابتدای فصل شاهد حضور مکس آلگری روی نیمکت رئال مادرید خواهیم بود. به نظر می رسد توافقی بین زیدان و فلورنتینو پرز برای ادامه همکاری در فصل بعد حاصل نشده و سرمربی فرانسوی مانند سال ۲۰۱۸ در پایان فصل دوباره تصمیم به جدایی گرفته است. رئال مادرید بعد از ۱۱ سال این فصل موفق به فتح هیچ جامی نشد و زیدان تصور می کند برنامه مدیران این باشگاه به شکلی است که شاید این روند فصل بعد نیز دوباره تکرار شود.

تگ ها


زیدان ماسیمیلیانو آلگری رئال مادرید یوونتوس