Banner

حضور امباپه در لیست پاریسی‌ها مقابل دورتموند

کیلیان تمباپه کگه تا ساعاتی پیش مشخص نبود به بازی با دورتموند خواهد رسید یا خیر در فهرست ۱۸ نفره نهایی پاریسی ها قرار گرفت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کیلیان امباپه یکی دو روز بسیار پرالتهاب را پشت سر گذاشت. او که بیمار بود و در تمرینات اخیر پی اس جی حضور نداشت، حتی به تقاضای پزشکان تست کرونا هم داد که خوشبختانه منفی بود با این حال تا ساعاتی پیش وضعیت او برای بازی حساس امشب برابر دورتموند مشخص نبود.

در نهایت او موفق شد با گرفتن تایید پزشکان به بازی امشب برسد و در فهرست ۱۸ نفره قرار گرفت.

با این حال تیاگو سیلوا که گفته می شد به بازی امشب خواهد رسید، غایب بزرگ فهرست توماس توخل است. او از ناحیه همسترینگ مصدوم شده بود و به همراه مارکو وراتی و توماس مونیه امشب قادر به همراهی پی اس جی نخواهد بود. تیاگو روز گذشته و امروز هم با تیم تمرین کرد ولی به دلیل احساس درد تمرین امروز را نیمه کاره گذاشت.

توخل امشب از سیستم ۲-۴-۴ استفاده خواهد کرد و در غیاب وراتی این مارکینیوش خواهد بود که در پست هافبک دفاعی بازی می کند. هنوز مشخص نیست که امباپه امشب از ابتدا بازی خواهد کرد یا خیر و وضعیت حضور ایکاردی در ترکیب اصلی نیز مبهم است.

بیشتر بخوانید:
تدابیر ایمنی خاص رئال مادرید به دلیل کرونا
ستاره رئال مادرید در مسیر یک انتقال عجیب!

تگ ها


پاری سن ژرمن کیلیان امباپه فوتبال جهان لیگ قهرمانان اروپا کیلیان امباپه پاری سن ژرمن بورسیا دورتموند پاری سن ژرمن-بورسیا دورتموند UEFA Champions League فوتبال