حضور بانوان کاراته کار ایرانی در آخرین مرحله مسابقات جهانی

اردوی آمادسازی تیم ملی کاراته بانوان در حالی برای حضور در مسابقات کاراته وان ژاپن پیگیری می شود که ملی پوشان کشورمان یکم آذرماه راهی اوکیناوا خواهند شد ......

اردوی آمادسازی تیم ملی کاراته بانوان در حالی برای حضور در مسابقات کاراته وان ژاپن پیگیری می شود که ملی پوشان کشورمان یکم آذرماه راهی اوکیناوا خواهند شد.

به گزارش مدال به نقل از  خبرگزاری فارس، تیم ملی بزرگسالان بانوان کاراته در حالی این روزها تمرینات آمادگی خود را برای حضور در آخرین مرحله لیگ جهانی کاراته وان ژاپن در سال ۲۰۱۷  پیگیری می کند که این تیم قرار است با 7 کاراته کا یکم آذرماه راهی اوکیناوا شود.

نسرین دوستی، زهره برزگر، طراوت خاکسار، رزیتا علیپور، دلارام دوستی، مبینا کاویانی و محدثه آقایی نفراتی اعزامی به این مسابقات هستند.

بانوان اعزامی به رویداد در تلاش هستند تا با حضور در آخرین مرحله لیگ جهانی کاراته وان در سال 2017 با کسب مدال به جمع 50 کاراته کا اول رنکینگ جهانی بپیوندند و از ابتدای سال 2018 برای کسب امتیاز سهمیه المپیک در کاراته وان پاریس حضور پیدا کنند. حمیده عباسعلی و چالاکی در این اعزام حضور نخواهند داشت، چون نام این نفرات در بین 50 کاراته کای رنکینگ جهانی دیده می شود و نیاز به حضور در این رویداد را ندارند.

این رقابت ها طی روزهای 3 تا 4 آذرماه به میزبانی اوکیناوا ژاپن برگزار خواهد شد.

تگ ها


اخبار روز اکستریم اسپورتس