حضور با تاخیر ملی‌پوش تنیس روی میز ایران در لیگ مجارستان

امیرحسین هدایی در حالی آماده سفر به مجارستان و آغاز به کار خود در لیگ این کشور می‌شود که دیدارهای تیم باشگاهی‌اش در این رقابت‌ها آغاز شده است....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، امیر حسین هدایی از جمله لژیونرهای تنیس روی میز ایران به حساب می آید. وی سال گذشته در آلمان و برای تیم «کوپینگن» بازی می کرد اما طبق قرارداد جدیدش امسال با تیم «بک سی  تی» در لیگ مجارستان به میدان خواهد رفت.

لیگ تنیس روی میز مجارستان آغاز شده و تیم «بک سی تی» هم اولین دیدار خود در این فصل را با برد به پایان رساند در حالیکه هدایی را در اختیار نداشت.

ویزای امیرحسین هدایی برای سفر به مجارستان هنوز صادر نشده و به همین دلیل این بازیکن با تاخیر به ترکیب تیم باشگاهی خود ملحق می شود. وی امیدوار است که طی روزهای آینده ویزای مجارستان را دریافت کند و بتواند برای دیدارهای هفته دوم به بعد در کنار هم تیمی‌های جدیدش باشد.

قرارداد ملی پوش تنیس روی میز ایران با تیم «بک سی  تی» مجارستان یک ساله است.

هدایی در ترکیب تیم ملی تنیس روی میز ایران برای مسابقات قهرمانی جهان قرار دارد. این رقابت ها اسفندماه به میزبانی کره جنوبی برگزار خواهد شد.

امیر حسین هدایی ملی‌پوش تنیس روی میز که فصل گذشته در تیم کوپینگن آلمان حضور داشت، پس از پایان لیگ این کشور، در نیم فصل دوم برای تیم پتروشیمی بندر امام به وارد مسابقات شد و همراه با این تیم، به عنوان قهرمانی مسابقات دست یافت. 

او پس از مذاکراتی که با تیم‌های بلژیکی، آلمانی و مجارستانی پشت سر گذاشت، در نهایت به پیشنهاد تیم بکسی‌تی مجارستان پاسخ مثبت داد تا در فصل آینده برای این تیم بازی کند.

بیشتر بخوانید:

قارداشی: برگزاری مسابقات تنیس روی میز گزینشی المپیک قطعی نیست

حضور علی کریمی در مسابقات تنیس جام دیپلمات ها

 

 

تگ ها


امیرحسین هدایی تنیس روی میز مجارستان